iPhone 6s z tajemniczym układem A9 dostępny od 18 września

iPhone 6s z tajemniczym układem A9 dostępny od 18 września

iPhone 6s z tajemniczym układem A9 dostępny od 18 września
17.08.2015 22:16

Premiera iPhone’a 6s zbliża się wielkimi krokami. Według najnowszych informacji wyczekiwany przez miliony fanów Apple smartfon zostanie zaprezentowany już na początku września i także we wrześniu trafi również do sprzedaży.

Nowy model od Apple ma zostać pokazany światu podczas konferencji, która odbędzie się 9 września. Natomiast do sprzedaży miałby trafić już 18 września. Jeśli spojrzymy na premierom poprzednich smartfonów z logo nagryzionego jabłka, to dostrzeżemy pewien schemat. iPhone 5 został zaprezentowany 12 września, a do sprzedaży trafił w następny piątek – 21 września. Podobnie było z modelem 5s, konferencja z prezentacją 10 września, a smartfon do zdobycia był 20 września, a więc także w następny piątek. Ten schemat dotyczy także najnowszego iPhone’a 6 i 6 Plus.

350140960904341441

W sieci pojawiły się również testy mające przedstawiać procesor, który zostanie zastosowany w nowym iPhonie, ale okazały się nieprawdziwe. Natomiast inne źródła chwalą się schematami, które przedstawiają płytkę główną iPhone’a 6s. Wszystko wskazuje, że nowy procesor Apple A9 zostanie wykonany w technologii SiP (System-in-package). Usprawnień doczekać ma się moduł NFC, a także LTE, który ma oferować nawet dwukrotnie wyższą prędkość przesyłania danych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)