iPhone 7 jednak ze złączem jack, pojawi się też wersja Dual SIM?

iPhone 7 jednak ze złączem jack, pojawi się też wersja Dual SIM?

iPhone 7 jednak ze złączem jack, pojawi się też wersja Dual SIM?
20.06.2016 14:13, aktualizacja: 20.06.2016 15:40

Premiera prawdopodobnie najbardziej oczekiwanego smartfonu tego roku, czyli iPhone’a 7, coraz bliżej. W związku z tym w Sieci pojawia się coraz więcej nieoficjalnych informacji. Według najnowszych doniesień Apple nie zrezygnuje z gniazda minijack 3,5 mm, planuje także wprowadzenie wersji Dual SIM.

Przed premierą iPhone’a 6s o nowym smartfonie Apple wiedzieliśmy prawie wszystko. Wycieki informacji o specyfikacji czy zdjęcia z fabryk, spowodowały, że podczas oficjalnej prezentacji, Apple zbytnio nas nie zaskoczyło. Do już znanych informacji, dołączyliśmy wyłącznie słowa, że iPhone 6s jest cudowny, wspaniały i ponoć każdy chciałby go mieć. Patrząc na częste przecieki dotyczące iPhone’a 7, będziemy mieli chyba kolejną powtórkę z historii.

350178828003600321

Ostatnie doniesienia sugerowały, że Apple pozbędzie się gniazda minijack 3,5 mm na słuchawki. Firma zajmująca się naprawą smartfonów – Rock Fix, udostępniła jednak w Sieci zdjęcia komponentów, które to mają znaleźć się w iPhonie 7. Otrzymujemy sprzeczne informacje: zdjęcia sugerują, że jednak Apple nie rezygnuje ze standardowego analogowego złącza audio.

iPhone 7 ma pojawić się w wersji Dual SIM. Będzie to więc pierwszy smartfon Apple z dwoma gniazdami SIM. Dane będziemy przechowywać na układach opracowanych przez SanDisk, ma pojawić się model 256 GB. Na zdjęciach widoczny jest także podwójny obiektyw kamery, który to ma zostać zastosowany w edycjach Plus. Przypominamy, że w mniejszym iPhonie ma znaleźć się zwykła kamera z jednym tylko obiektywem.

350178828003796929

Wcześniej japońskie źródła donosiły, że iPhone 7, którego zobaczymy w tym roku, nie przyniesie żadnych znaczących zmian. Jednak pojawienia się Dual SIM i podwójnego obiektywu chyba nie da się strywializować. Spodziewać możemy się również wydajniejszego procesora i lepszych zdjęć. Nie spodziewamy się za to żadnej rewolucji we wzornictwie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)