iPhone 8 najdroższym iPhonem w historii. Cena ponad 1000 dolarów

iPhone 8 najdroższym iPhonem w historii. Cena ponad 1000 dolarów

06.07.2017 15:54

Topowe smartfony Samsunga i Apple, które zadebiutują jeszcze w tym roku będą najdroższymi w historii. Dowiedzieliśmy się, że Galaxy Note 8 zostanie wyceniony na około 4200 złotych i to nie dodając podatku VAT. Smartfon Apple – iPhone 8 nie będzie pod tym względem odstawał, mówi się o cenie ponad 1000 dolarów w USA, a w Europie może być jeszcze droższy.

Smartfony Apple nigdy nie należały do tanich. Za iPhone’a 7 Plus 32 GB musimy dziś zapłacić 3500 złotych. Jednak cena kolejnych modeli będzie jeszcze większa i tutaj rekord ustanowi nadchodzący iPhone 8. Analityce oczekują, że Apple będzie go sprzedawać za ponad 1000 dolarów. Wysoka cena powinna przyczynić się do wysypu ofert, w których iPhone 8 będzie oferowany w abonamencie czy innej formie rat.

Mimo wysokiej ceny, analitycy oczekują wysokiej sprzedaży. Przyczynią się do tego wprowadzone w iPhonie 8 nowości, który będzie różnił się bardziej od swojego poprzednika niż robił to iPhone 7. Klienci Apple korzystający z iPhone’a 6 często nie widzieli potrzeby sięgania po aktualny model, który jest tylko usprawnioną wersją poprzednika i zdecydowali się poczekać na linię urządzeń, która do sprzedaży wejdzie w 2017 roku.

iPhone 8 ma być jednym z trzech nowych smartfonów Apple. Firma ma jeszcze zaprezentować model 7s i 7s Plus. Dostaniemy 5,8-calowy wyświetlacz OLED z wyjątkowo smukłymi ramkami. Zniknąć ma przycisk fizyczny, który zostanie zastąpiony przyciskiem wirtualnym. Z kolei czytnik linii papilarnych zostanie przeniesiony na tył lub całkowicie zniknie.

Smartfon może być już w pełni gotowy we wrześniu tego roku. Jednakże pojawiają się informacje o problemach Apple z produkcją, co może przełożyć się na opóźnienie wprowadzenia iPhone’a 8 na rynek.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (80)