iPhone 8 w czterech kolorach, w tym w wersji lustrzanej

iPhone 8 w czterech kolorach, w tym w wersji lustrzanej

iPhone 8 w czterech kolorach, w tym w wersji lustrzanej
10.07.2017 13:02

Użytkownicy iPhone’a 8, po zapłaceniu za niego ponad 1000 dolarów, będą mogli się w nim przeglądać. Nowe doniesienia mówią, że smartfon pojawi się w czterech wersjach kolorystycznych, w tym w wersji lustrzanej.

Informacje dotyczące kolorów iPhone’a OLED (prawdopodobnie iPhone 8) zostały opublikowane przez Benjamina Geskina na jego Twitterze. Nie poznaliśmy wszystkich wersji kolorystycznych, a tylko dowiedzieliśmy się, że Apple zamierza wydać edycję „lustrzaną”.

2017 OLED iPhone - four colors. New one - mirror like. pic.twitter.com/BFBBpBQ2Vm

— Benjamin Geskin (@VenyaGeskin1) 8 lipca 2017Niekoniecznie musi to być wersja wyglądająca jak lustro, bowiem może to być model z czarną obudową mającą cechy zwierciadła optycznego. W końcu iPhone 7 sprzedawany jest w wersji onyks (czarnej), której błyszczący tył działa niemal jak lustro. Takie rozwiązanie ma jednak wadę – dobrze widoczne są wszystkie odciski palców, a także szybciej mogą pojawić się pierwsze zarysowania.

Wcześniej już dowiedzieliśmy się, że nowy iPhone dostanie 5,8-calowy wyświetlacz OLED z wyjątkowo smukłymi ramkami. Zostanie on pozbawiony fizycznego przycisku. Możliwe, że zniknie również czytnik linii papilarnych, chociaż inne przecieki mówią o przeniesieniu go na tył.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)