iPhone X ma problem z odbieraniem połączeń, ekran za późno reaguje

iPhone X ma problem z odbieraniem połączeń, ekran za późno reaguje

iPhone X ma problem z odbieraniem połączeń, ekran za późno reaguje
05.02.2018 13:10, aktualizacja: 07.02.2018 09:58

Na barkach programistów z firmy Apple leży odpowiedzialność za rozwiązanie kolejnego poważnego błędu. Liczni posiadacze najdroższego smartfonu z jabłkiem skarżą się na problemy z odbieraniem połączeń.

Problem leży po stronie oprogramowania. W momencie gdy iPhone X otrzymuje połączenie przychodzące, powinien włączyć ekran i wyświetlić na nim wirtualne przyciski do odbierania i odrzucania, a także informacje o dzwoniącym. Czasami jednak ekran jest włączany z opóźnieniem, przez co właściciel iPhone'a X musi dłużej słuchać swojego dzwonka, a czasami w ogóle nie zdąży odebrać połączenia. Opóźnienia we włączaniu ekranu trwają od 6 do 10 sekund.

Na forach można znaleźć setki podobnych zgłoszeń tego błędu, występującego tylko na liczącym sobie 3 miesiące iPhonie X. Póki co jedynym rozwiązaniem jest ponowne uruchomienie smartfonu po tym, jak zauważymy opóźnienia. Po tej czynności będziemy mieć spokój… na jakiś czas.

Apple już przygląda się problemowi. Obserwatorzy sugerują, że ponieważ system iOS wymaga poważnego „łatania”, nadchodząca wersja 12 nie przyniesie tylu nowości, co zwykle. Zamiast tego dostaniemy oprogramowanie stabilniejsze i niezawodne, co wcale nie jest złym wyborem. Wygląda jednak na to, że iPhone X nie spełni oczekiwań producenta. Jubileuszowy, nowoczesny i niespotykanie drogi smartfon z jabłkiem sprzedaje się gorzej, niż „zwykły” iPhone 8.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)