iPKO ikona

iPKO1.1.0.23

AndroidArchiwumProgramy archiwalneiPKO
  • Slider item
  • Slider item

IPKO to aplikacja na urządzenia z systemem Android, przeznaczona dla klientów PKO Banku Polskiego S.A. Służy do generowania tokenów do logowania oraz haseł jednorazowych potrzebnych do finalizowania dokonywanych transakcji.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji, należy wykonać kilka ważnych czynności. Służą one zapewnieniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa danych użytkownika.

Po zainstalowaniu programu, należy uzyskać kod PIN inicjalny do aplikacji. Można go uzyskać na trzy sposoby: za pomocą wiadomości SMS, wysyłanej przez system na wskazany w umowie z bankiem numer telefonu, pod bankowymi numerami telefonu: 801 307 307, 801 3PKOBP lub +48 (81) 535 60 60 (opłata zgodna z taryfą operatora) lub w Oddziale PKO Banku Polskiego.

Po uzyskaniu inicjalnego kodu PIN, należy go zmienić na ustalony samodzielnie. Powinien mieć on od 4 do 8 cyfr. Następnie należy zalogować się na konto w usłudze IPKO, w zakładce Dostęp wybrać opcję Narzędzia autoryzacyjne i zaznaczyć, że logowanie do konta za pomocą urządzenia mobilnego będziemy autoryzować za pomocą aplikacji IPKO.

Po wykonaniu tych czynności, program będzie gotowy do pracy. I zaoferuje dwie opcje. Pierwsza z nich to Hasło, czyli ciąg ośmiu cyfr potrzebnych do logowania do konta. Druga to Kod, czyli ośmiocyfrowy ciąg znaków wymagany do autoryzowania każdej z operacji.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 033
Data aktualizacji22 sty 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
iPKO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)