IT Academic Day na KUL już 27 listopada

IT Academic Day na KUL już 27 listopada

IT Academic Day na KUL już 27 listopada
19.11.2014 17:55

Konferencja IT Academic Day to bezpłatne wydarzenia informatyczne, organizowane przez grupy .NET w całej Polsce. Tegoroczna edycja, organizowana w Lublinie przez grupę KUL.NET oraz Koło Naukowe Informatyków, będzie szansą na integrację społeczności akademickiej oraz biznesowej, zapoznanie się z najnowszymi trendami panującymi we współczesnej informatyce oraz na rozwój osobisty i zdobycie nowych umiejętności technicznym. Nadrzędnym celem spotkania jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat rozwiązań oraz ich zastosowania, między innymi, w biznesie.

W trakcie trwania konferencji każdy uczestnik ma szansę rozwinąć swoje umiejętności techniczne i personalne oraz zapoznać się z interesującymi go zagadnieniami. Tegoroczna edycja obejmie między innymi technologie firmy Microsoft oraz druk 3D. Obecna również będzie ciekawa tematyka dronów – poznamy ich mechanikę oraz zastosowanie we współczesnym świecie. Ponadto uczestnicy zgłębią wiedzę na temat technik zarządzania projektem, pracy w zespole i wielu innych wartościowych rozwiązań z pogranicza informatyki i biznesu.

Obraz

Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby konferencja była dla studentów okazją do zapoznania z obecnym rynkiem pracy, zaś dla przedstawicieli firm możliwością do zaprezentowania się przed szerokim gronem przyszłych pracowników. Dzięki udziałowi w prelekcjach, prowadzonych przez specjalistów z branży IT, każdy może zgłębić swoją wiedzę, ale IT Academic Day to przede wszystkim spotkanie ludzi dzielących wspólne zainteresowania, chcących wymienić się spostrzeżeniami i wiedzą. Jest to też doskonałe miejsce do budowania relacji ze specjalistami oraz zdobywania cennych kontaktów z przedstawicielami świata biznesu.

IT Academic Day na Wydziale Biotechnologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbędzie się już 27 listopada. Budynek wydziału znajduje się przy ulicy Konstantynów 1i w Lublinie. Więcej na jej temat można dowiedzieć się na stronie ITADKUL.NET, tam też należy zarejestrować się na konferencję. Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)