IT Academic Day na KUL już 27 listopada

Strona głównaIT Academic Day na KUL już 27 listopada
19.11.2014 17:55
IT Academic Day na KUL już 27 listopada

Konferencja IT Academic Day to bezpłatne wydarzenia informatyczne, organizowane przez grupy .NET w całej Polsce. Tegoroczna edycja, organizowana w Lublinie przez grupę KUL.NET oraz Koło Naukowe Informatyków, będzie szansą na integrację społeczności akademickiej oraz biznesowej, zapoznanie się z najnowszymi trendami panującymi we współczesnej informatyce oraz na rozwój osobisty i zdobycie nowych umiejętności technicznym. Nadrzędnym celem spotkania jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat rozwiązań oraz ich zastosowania, między innymi, w biznesie.

W trakcie trwania konferencji każdy uczestnik ma szansę rozwinąć swoje umiejętności techniczne i personalne oraz zapoznać się z interesującymi go zagadnieniami. Tegoroczna edycja obejmie między innymi technologie firmy Microsoft oraz druk 3D. Obecna również będzie ciekawa tematyka dronów – poznamy ich mechanikę oraz zastosowanie we współczesnym świecie. Ponadto uczestnicy zgłębią wiedzę na temat technik zarządzania projektem, pracy w zespole i wielu innych wartościowych rozwiązań z pogranicza informatyki i biznesu.

350128184551040961

Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby konferencja była dla studentów okazją do zapoznania z obecnym rynkiem pracy, zaś dla przedstawicieli firm możliwością do zaprezentowania się przed szerokim gronem przyszłych pracowników. Dzięki udziałowi w prelekcjach, prowadzonych przez specjalistów z branży IT, każdy może zgłębić swoją wiedzę, ale IT Academic Day to przede wszystkim spotkanie ludzi dzielących wspólne zainteresowania, chcących wymienić się spostrzeżeniami i wiedzą. Jest to też doskonałe miejsce do budowania relacji ze specjalistami oraz zdobywania cennych kontaktów z przedstawicielami świata biznesu.

IT Academic Day na Wydziale Biotechnologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbędzie się już 27 listopada. Budynek wydziału znajduje się przy ulicy Konstantynów 1i w Lublinie. Więcej na jej temat można dowiedzieć się na stronie ITADKUL.NET, tam też należy zarejestrować się na konferencję. Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)