Jakdojade.pl w rękach Onetu: nowe przydatne funkcje i mobilne reklamy

Jakdojade.pl w rękach Onetu: nowe przydatne funkcje i mobilne reklamy

Jakdojade.pl w rękach Onetu: nowe przydatne funkcje i mobilne reklamy
23.12.2016 10:24

Serwis i aplikacja jakdojade.pl cieszą się w Polsce zasłużonąpopularnością, odnotowują już ponad 5 mln odwiedzin miesięcznie.Nic dziwnego, ta działająca już w 26 miastach wyszukiwarkapołączeń komunikacji zbiorowej zwracała wyniki dokładne i wprzejrzysty sposób a korzystanie z serwisu było darmowe i wolne odreklam. Z tak dobrymi wynikami zarządzająca projektem spółkaCity-Nav wzbudziła zainteresowanie grupy Onet-RAS. Skończyło sięna przejęciu większościowego pakietu, teraz 69% udziałów należywłaśnie do wydawcy popularnego portalu.

Użytkowników jakdojade.pl na pewno zainteresuje, co Onet zechcez aplikacją zrobić. Niespodzianek chyba nie ma. Jovan Protic,dyrektor operacyjny grupy już to zdradził: *dodanie aplikacjiJakdojade do naszego portfolio produktów mobilnych zapewniatrakcyjne możliwości naszym klientom reklamowym i pozwoli namzdobyć pozycję preferowanego partnera w dziedzinie mobilnychkampanii reklamowych o dużej sile oddziaływania *–wyjaśnia w komunikacie prasowym.

Najwyraźniej Onet celuje waplikację mobilną, która tylko na Androidzie wykorzystywana jestjuż przez 3 mln osób miesięcznie, zajmując z racji swojejniezbędności dla podróżujących komunikacją zbiorową wyróżnionąpozycję na ekranach smartfonów. Szef działu mobilnego Onetu,Bartłomiej Pucek podkreśla, że prowadzone mają być działaniasłużące dotarciu do nowych użytkowników i rozwijaniu nowychmodeli biznesowych. Przy tym wszystkim mobilne aplikacje mająpozostać szybkie, przyjazne, nieintruzywne,być najlepszym towarzyszem podróży działającyn masmartfonie.

Finansowy zastrzyk pozwolić za to deweloperom jakdojade.pluzupełnić aplikację o funkcjonalności, których wprowadzenieplanowano już dawno: wyświetlanie danych o rzeczywistym położeniuoraz mobilne kupowanie biletów. Wówczas to aplikacja stałaby siękompletna. Dzięki wsparciuOnetu ma to być możliwe do osiągnięcia już zaraz.

Pozostaje oczywiście pytanie,czy Jakdojade.pl będzie działać u tych wszystkich, którzyzainstalowali w swoich smartfonach blokery reklamowe, czy teżwyświetli komunikat informujący, że bez oglądania reklam wiedzy opołączeniach komunikacji miejskiej być nie może. W końcu byciepreferowanym partnerem w dziedzinie mobilnych kampanii reklamowych odużej sile oddziaływania do czegoś zobowiązuje!

Mobilne aplikacje jakdojade.pldostępne są w naszej bazie oprogramowania, w wersjach na Androida,iOS-aoraz WindowsPhone.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (64)