JTHTML z filtrem wyboru plików audio i wideo

JTHTML z filtrem wyboru plików audio i wideo

Kuba Pawlak
11.03.2013 13:09

Janusz Tomczak udostępnił kolejną aktualizację darmowego edytora JTHTML 7.5.5. W programie wprowadzono kilka zmian oraz wyeliminowano zgłaszane przez użytkowników błędy.

Program oferuje wszystkie niezbędne funkcje, pozwalające wygodnie tworzyć nierozbudowane witryny internetowe. Wśród nich znalazł się m.in. mechanizm przeglądania na kartach, umożliwiający pracę z wieloma plikami jednocześnie, funkcja szybkiego wstawiania znaczników HTML, automatycznego zamykania znaczników, cudzysłowów oraz nawiasów. JTHTML posiada również opcję sprawdzania poprawności wprowadzonego kodu oraz jego wygodnej edycji za pośrednictwem wbudowanego edytora Tidy.

Edytor wyposażony został przez autora w opcję transferu utworzonych dokumentów HTML bezpośrednio na serwer FTP. Dostępne są również kreatory do tworzenia formularzy, tabel, zapytań i tabel baz danych MySQL. JTHTML umożliwia zapisywanie listy zadań zaplanowanych do wykonania w danym dokumencie, przydzielania im priorytetów i szybkiego przeglądania względem stopnia ich ważności.

350036262385903553

W najnowszej wersji programu rozwiązano problem zapisywania plików oraz dodano możliwość kopiowania, zaznaczonego w oknie edycyjnym tekstu, do odpowiednich pól edycyjnych w oknach "Odsyłacz", "Odsyłacz pocztowy" i "Etykieta". W bocznym panelu pojawiły się filtry wyboru plików typu audio i wideo oraz pozycje menu kontekstowego, pozwalające na wstawienie ich jako obiekty do kodu dokumentu. Poza tym wprowadzono inne, drobne i mniej istotne zmiany.

JTHTML 7.5.5 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Programowanie → Tworzenie stron i aplikacji internetowych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)