Już pojutrze N9 Party!

Już pojutrze N9 Party!

Redakcja
16.05.2012 14:30, aktualizacja: 18.05.2012 00:49

W najbliższy piątek, we Wrocławiu odbędzie się N9 Party — spotkanie fanów smartfonów Nokii N9, N900 i N950. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Carsten Munk.

Spotkanie rozpocznie się od części merytorycznej w trakcie której zaplanowany jest pokaz różnych ciekawych modyfikacji oraz sesja na temat podstaw programowania. Gościem specjalnym będzie Carsten Munk, znany wśród społeczności pasjonatów pod nickiem stskeeps. To prawdziwy „człowiek orkiestra”, który odpowiada m.in. za port MeeGo dla Nokii N900, jest twórcą projektu Mer w ramach którego rozwijane jest Nemo — kontynuacja MeeGo Community Edition. Carsten był także uczestnikiem niedawnej konferencji Tizen Conference w San Francisco skąd przywiózł masę informacji i nie tylko.

Po sesjach będzie można skorzystać z pomocy bardziej doświadczonych użytkowników, przetestować oryginalne akcesoria Nokii, Creative'a i Gear4 (w tym m.in. sympatyczne głośniki z serii Angry Birds), a także zobaczyć debiutującą właśnie Lumię 610. Nie zabraknie oczywiście integracji. Po części merytorycznej przeniesiemy się w samo serce wrocławskiego Rynku, aby lepiej się poznać i powymieniać doświadczenia przy kuflu „jasnego pełnego”. Szczegółowy program można znaleźć w agendzie.

N9 Party organizowane jest przede wszystkim z myślą o posiadaczach tabletów internetowych i smartfonów Nokii z systemami Maemo (N770, N800, N810, N900) i MeeGo (N9, N950). Mile widziani będą jednak także użytkownicy innych modeli. Zainteresowanych udziałem zachęcamy do jak najszybszej rejestracji ponieważ zostały już ostatnie wolne miejsca. Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do północy.

Inicjatorem N9 Party jest nasz redakcyjny kolega: Leszek Kędzior (Krogulec) — autor bloga o Nokii N9, a portal dobreprogramy został formalnym organizatorem spotkania. N9 Party wspierają firmy: CodeTwo, Creative oraz Gear4.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)