Już za miesiąc zanurkujemy w kodzie podczas Code::Dive

Już za miesiąc zanurkujemy w kodzie podczas Code::Dive

Już za miesiąc zanurkujemy w kodzie podczas Code::Dive
08.10.2014 12:04

Do „święta programistów”, czyli Code::Dive, pozostał niecały miesiąc. Chętnych nie brakuje, a rejestracja potrwa tylko do końca października, więc nie warto zwlekać – zwłaszcza że rejestracja nie jest równoznaczna z otrzymaniem wejściówki na wydarzenie.

CodeDive, czyli konferencja kierowana do programistów, organizowana przez wrocławski oddział Nokii, odbędzie się 5 listopada. Organizatorzy zapowiadają, że tego dnia Wrocław zmieni się w nieoficjalną europejską stolicę IT, a to za sprawą zaproszonych na konferencję CodeDive światowej sławy programistów: Scotta Meyersa, autora serii książek o efektywnym wykorzystaniu języka C++, Venkata Subramaniama, założyciela Agile Developer oraz Andrzeja Krzemieńskiego, jednego z najbardziej znanych polskich programistów. W sumie organizatorzy zaplanowali 13 wykładów prowadzonych równolegle w dwóch salach.

Obraz

Aby wziąć udział w Code::Dive, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie konferencji. Nie jest to jednak równoznaczne z otrzymaniem biletu – pierwszeństwo mają osoby z doświadczeniem technicznym, czyli czynni zawodowo programiści bądź testerzy. Konrad Fuławka z Nokii, organizator wydarzenia, zdradził, że selekcja została wprowadzona ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem – sale wykładowe pomieszczą „tylko” 1300 osób i warto by byli to pasjonaci programowania. Po wstępnej weryfikacji, do każdej osoby zostanie przesłany mail z informacją, czy otrzymała ona bilet wstępu czy też została wpisana na listę rezerwową.

„Rezerwowi” nie zostaną odesłani z przysłowiowym „kwitkiem” – dla nich przewidziana jest transmisja on-line, jednak i w tym przypadku liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Na uczestników czeka prócz masy merytorycznej wiedzy (ponad 10 godzin wykładów!) także darmowa pizza. Konferencja Code::Dive jest całkowicie darmowa, co wyróżnia ją na tle europejskich i światowych imprez tego typu. Nokia, która na co dzień korzysta z doświadczenia i pracy programistów, tym razem oferuje im coś od siebie – jedyną w swoim rodzaju możliwość spotkania i wymiany myśli podczas całego wydarzenia i after party.

Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)