AndroidBiuro i firmaInne programy biuroweKalkulator dla przedsiębiorcy
Kalkulator dla przedsiębiorcy ikona

Kalkulator dla przedsiębiorcy1.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kalkulator dla przedsiębiorcy skierowany jest – wbrew temu, co sugeruje nazwa – nie tylko do właścicieli firm, ale także pracowników.

Za pomocą opisywanego narzędzia przedsiębiorcy mogą wyliczyć wszystkie składowe wynagrodzenia swoich podopiecznych. Dzięki tej aplikacji sprawdzą także, ile wynosi zaliczka na podatek PIT w przypadku umowy o dzieło, obliczą swoje koszty przy zawieraniu umowy zlecenie oraz umowy o pracę, dane do faktury VAT z kwoty netto lub brutto, a nawet własną pensję (uwzględniając składki ZUS, podatek oraz koszty uzyskania przychodu przy jednoosobowej działalności gospodarczej).

Kalkulator dla przedsiębiorcy pozwala także dowiedzieć się więcej na temat minimalnej pensji, przeciętnego wynagrodzenia oraz terminów płatności do ZUS i US. Przy użyciu aplikacji obliczymy również odsetki za ewentualne spóźnienia w płatnościach od klientów, a także – jeśli zawieramy umowy z osobami z zagranicy - sprawdzimy aktualne kursy walut (np. euro i dolara) i przeliczymy kwoty z jednej waluty na drugą.

Pracownicy mogą skorzystać z tego kalkulatora, by obliczyć: wynagrodzenie oraz zaliczkę na podatek PIT z umowy o dzieło oraz wynagrodzenie wraz ze wszystkimi składkami ZUS i zaliczką na podatek PIT z umowy zlecenie i z umowy o pracę. Im również udostępniono dostęp do kursów walut wraz z funkcją przeliczania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRacy Mind
Liczba pobrań93
Data aktualizacji27 sty 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Kalkulator dla przedsiębiorcy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)