AndroidAkcesoriaKalkulatory i konwerteryKalkulator Google
Kalkulator Google ikona

Kalkulator Google8.4.1 (520193683)

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kalkulator Google na Androida to nowa aplikacja kalkulatora od Google, którą firma zdecydowała się rozwijać nie jako integralną część systemu Android, ale jako osobny produkt. Za jego pomocą można dokonywać zarówno prostych, jak też złożonych obliczeń matematycznych.

Aplikacja dostosowana jest do google'owych wytycznych Material Design, dlatego znajdziemy w niej sporo animacji, a jej szata graficzna utrzymana jest w mocno nasyconych kolorach. Na ekranie głównym aplikacji znajdziemy prosty kalkulator, służący do zwykłych zastosowań: dodawania, odejmowania, dzielenia bądź mnożenia. Dodatkowe opcje znajdziemy w menu, które wysuniemy z prawej strony ekranu. Tam dostępne są narzędzia potrzebne m.in. do obliczania funkcji trygonometrycznych lub obliczania wartości procentowych.

Odrębna aplikacja Kalkulatora przyniosła także nowość dla posiadaczy urządzeń z Androidem Wear. Na smartzegarkach zagościła bowiem prosta aplikacja kalkulatora, której można używać bez konieczności wyciągania smartfonu. Utrzymana jest w identycznej tonacji kolorystycznej, co program na smartfony, ale obliczenia możliwe do wykonania przy jej użyciu są bardzo proste.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań4 903
Data aktualizacji6 mar 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Kalkulator Google ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)