Karcianka Earthcore: Shattered Elements otrzymała kolejny dodatek

Karcianka Earthcore: Shattered Elements otrzymała kolejny dodatek

Karcianka Earthcore: Shattered Elements otrzymała kolejny dodatek
Paweł Piskurewicz
30.09.2015 15:35, aktualizacja: 30.09.2015 15:46

Earthcore: Shattered Elements to rodzima, kolekcjonerska gra karciana. Na tle innych tytułów z tego gatunku odróżnia ją bardzo nietypowa i oryginalna mechanika. Więcej o jej założeniach wspominaliśmy przy okazji recenzji. Gra doczekała się właśnie drugiego dodatku z nowymi kartami.

Dodatek zawiera pięć nowych zdolności oraz jednego nowego bohatera. W dużej mierze ich działanie skupia się na kartach bez żywiołu, czyli kartach pyłu. Podobnie jak poprzednio nowe karty obecnie możemy zdobyć w cotygodniowych turniejach oraz w specjalnych, dostępnych jedynie za diamenty pakietach. Do normalnych zestawów nowe karty powinny trafić za około miesiąc.

Obraz

Premierę dodatku poprzedziły także spore zmiany w mechanice niektórych zdolności. Więcej o ich balansie można przeczytać na oficjalnym Fanpage społeczności gry. Earthcore w wersji dla systemu Android oraz iOS znajdziecie w naszej bazie aplikacji. Od niedawna gra obsługuje wspólne konto dla obu platform, pozwalając dowolnie przenosić swoje postępy. W planach jest też wersja dla komputerów PC.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)