Kaspersky już testuje edycję 2014 produktów, co w nich znajdziemy?

Kaspersky już testuje edycję 2014 produktów, co w nich znajdziemy?

12.03.2013 18:04, aktualizacja: 13.03.2013 18:57

Powoli dojrzewają Kaspersky Anti-Virus i Kaspersky Internet Security 2014. Na forum betatesterów Kaspersky Lab pojawiły się informacje o rozpoczęciu testów tych produktów. Nie nadają się one jeszcze do użytku, ale opis zmian pokazuje, czego możemy się spodziewać w kolejnych wersjach popularnego oprogramowania zabezpieczającego.

Przede wszystkim, na podstawie badań przeprowadzonych wśród użytkowników, firma Kaspersky Lab opracowuje nowy układ interfejsu użytkownika, menu i ustawień, aby korzystanie z programów było łatwiejsze i wygodniejsze (w tym wątku odbywa się głosowanie, które zadecyduje o losie nowych pomysłów deweloperów). Zgodnie z panującą obecnie modą programy zostaną przystosowane do pracy z ekranami dotykowymi. Oprogramowanie będzie z technologią Connected Standby (system pobiera aktualizacje kiedy komputer jest uśpiony).

Zrzut ekranu pochodzi z Softpedii
Zrzut ekranu pochodzi z Softpedii

Do bazy chronionych stron dołączą kolejne banki i sklepy internetowe. Funkcja Safe Money, która znalazła się w wersji 2013 programów firmy Kaspersky Lab (wydane w sierpniu 2012 roku), zyska nowe możliwości, w tym wybór przeglądarki.

Testerzy mogą napotkać problemy między innymi z interfejsem użytkownika, niekompletnymi raportami, a także pracą z innymi programami — na przykład przeglądarkami internetowymi.

Testowe wersje Kaspersky Internet Security 2014 i Kaspersky Anti-Virus 2014 mozna znaleźć na serwerach Kaspersky Lab w wersji angielskiej i rosyjskiej. Przypominamy, że jest to wydanie testowe i nie należy stosować go w pracy. Stabilne wersje powinny ukazać się późnym latem. W oczekiwaniu można pobrać wersje próbne Kaspersky Internet Security 2013 i kaspersky Anti-Virus 2013 z naszej bazy programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)