KB3093266: kolejna zbiorcza paczka poprawek dla Windows 10

KB3093266: kolejna zbiorcza paczka poprawek dla Windows 10

KB3093266: kolejna zbiorcza paczka poprawek dla Windows 10
Redakcja
01.10.2015 09:53

Początek października to nie tylko omyłkowo wydana aktualizacja, która wystraszyła wielu użytkowników Windows 7, ale także kolejna zbiorcza paczka poprawek dla systemu Windows 10. Na całe szczęście aktualizacja oznaczona numerem KB3093266 jest bezpieczna i użytkownicy mogą ją instalować bez obawy o stan swojego systemu.

Obraz

Podobnie jak w przypadku poprzednich zbiorczych paczek dla Windows 10, także i tym razem Microsoft nie opublikował dokładnej listy zmian. Klientom firmy muszą wystarczyć informacje o tym, iż dostarczane aktualizacje wprowadzają ulepszenia mające na celu zwiększenie funkcjonalności systemu. Paczka jest spora, zajmuje 226 MB dla systemów 32-bitowych i 505 MB w wersji dla 64-bitowych. Zawiera wszystkie poprzednio wydane poprawki, Windows Update pobierze więc tylko te dane, których jeszcze nie posiadamy, instalacja powinna więc odbyć się stosunkowo szybko.

Według relacji niektórych użytkowników, zainstalowanie tej paczki poprawia działanie Menu Start, a także wbudowanej w system asystentki Cortana. W niektórych przypadkach udało się także naprawić problemy związane z wbudowanym w system sklepem i aplikacjami uniwersalnymi. Zachęcamy więc do zainstalowania tej aktualizacji, może ona poprawić działanie całego systemu Windows 10. Jeżeli zauważycie inne zmiany, podzielcie się nimi w komentarzach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)