bDUcISqJ

KeePass Password Safe2.47

Strona głównaWindowsNarzędziaInne narzędziaKeePass Password Safe
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

KeePass Password Safe jest darmowym, opensource'owym narzędziemprzeznaczonym do zarządzania i przechowywania listy haseł wbezpieczny sposób.

bDUcISqL

Aplikacja pozwala na przechowywanie wszystkichpoufnych informacji w bazie danych, która jest zabezpieczona jednymhasłem właściciela, więc wystarczy, że użytkownik zapamięta tylkojedno hasło by otworzyć całą bazę danych. Całość jest zabezpieczonanajlepszym i najbezpieczniejszym algorytmem szyfrującym (Rijndael).Aplikacja pozwala na sortowanie i wyszukiwanie haseł, export ich doplików TXT, HTML, XML, CSV czy XSL oraz import z CSV,CodeWallet(Pro) TXT i plików TXT z Password Safe v2 oraz 20 innych.

Dodatkowo program wyposażony jest w bardzo dobry generator haseł, aobsługa wtyczek poszerza jego funkcjonalność np. o możliwośćtworzenia automatycznych kopii zapasowych danych, import PIN-ówitp.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
  • Polska lokalizacja dostępna jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
KeePass Password Safe 2.47wersja stabilna (32-bit)
KeePass Password Safewersja 1.31 PL
KeePass Password Safewersja portable (2.40)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.4123 oceny
ProducentKeepass
Liczba pobrań111 439
Data aktualizacji11 sty 2021
Rozmiar pliku3.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUcISrq
bDUcISrH