bEJMcHXF

KeePass Password Safe2.47

Strona głównaWindowsNarzędziaInne narzędziaKeePass Password Safe
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

KeePass Password Safe jest darmowym, opensource'owym narzędziemprzeznaczonym do zarządzania i przechowywania listy haseł wbezpieczny sposób.

bEJMcHXH

Aplikacja pozwala na przechowywanie wszystkichpoufnych informacji w bazie danych, która jest zabezpieczona jednymhasłem właściciela, więc wystarczy, że użytkownik zapamięta tylkojedno hasło by otworzyć całą bazę danych. Całość jest zabezpieczonanajlepszym i najbezpieczniejszym algorytmem szyfrującym (Rijndael).Aplikacja pozwala na sortowanie i wyszukiwanie haseł, export ich doplików TXT, HTML, XML, CSV czy XSL oraz import z CSV,CodeWallet(Pro) TXT i plików TXT z Password Safe v2 oraz 20 innych.

Dodatkowo program wyposażony jest w bardzo dobry generator haseł, aobsługa wtyczek poszerza jego funkcjonalność np. o możliwośćtworzenia automatycznych kopii zapasowych danych, import PIN-ówitp.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
  • Polska lokalizacja dostępna jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).
Udostępnij
KeePass Password Safe 2.47wersja stabilna (32-bit)
KeePass Password Safewersja 1.31 PL
KeePass Password Safewersja portable (2.40)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.4123 oceny
Twoja ocena:
ProducentKeepass
Liczba pobrań112 734
Data aktualizacji11 sty 2021
Rozmiar pliku4.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJMcHYD