WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceKeyLemon
KeyLemon ikona

KeyLemon4.0.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

KeyLemon to przydatne narzędzie do rozpoznawania twarzy przy użyciu kamery internetowej. Za pomocą tego oprogramowania zabezpieczymy dostęp do naszego komputera lub laptopa, wyposażonego w kamerę wbudowaną do urządzenia bądź podłączoną do portu USB.

Po zainstalowaniu aplikacji KeyLemon, nie musimy korzystać ze standardowej metody logowania do systemu operacyjnego lub do serwisów społecznościowych. Wystarczy prawidłowo skonfigurować program z podłączoną kamerą. Następnie po każdym uruchomieniu komputera, możemy się zalogować nie wpisując żadnych danych do logowania, a jedynie spoglądając w obiektyw aktywnej kamery.

Dzięki wbudowanej technologii Face Recognition, program zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas logowania się do systemu i oferuje dostęp tylko dla autoryzowanych użytkowników. KeyLemon bez żadnych problemów rozpoznaje naszą twarz i co najważniejsze może być bardzo pomocny i skuteczny podczas logowania się do portali społecznościowych typu Facebook lub Twitter.

Uwaga!

  • Program KeyLemon dostępny jest w wersji testowej i posiada ograniczoną ilość dostępnych funkcji.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.49 ocen
Twoja ocena
ProducentKeyLemon Inc.
Liczba pobrań1 692
Data aktualizacji28 sty 2019
Rozmiar pliku55.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
KeyLemon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)