bDUpPZKd
Khan Academy ikona

Khan Academy

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Khan Academy to mobilna i oficjalna aplikacja serwisu edukacyjnego o tej samej nazwie. Dzięki niej uzyskujemy dostęp do potężnej skarbnicy materiałów, które pomogą nam we własnym zakresie poszerzyć wiedzę z wielu różnych dziedzin.

bDUpPZKf

W bazie Khan Academy znajdziemy ponad 6500 filmów edukacyjnych podzielonych na wiele różnych kategorii takich jak np: matematyka, fizyka, chemia, astronomia, medycyna, biologia, historia czy ekonomia. Więcej o samej usłudze możecie przeczytać w jednym z naszych tekstów poświęconych edukacji.

Aby odnaleźć konkretne materiały możemy skorzystać z klasycznej wyszukiwarki, bądź też katalogu podzielonego na poszczególne dziedziny. Lekcje to w dużej mierze materiał wideo wzbogacony o obszerny opis i wprowadzenie. Aby ułatwić dostęp do ulubionych treści możemy zalogować się na nasze konto, nie jest to jednak niezbędne do korzystania z programu.

Khan Academy pozwala na pobieranie materiałów do pamięci urządzenia, dzięki czemu skorzystamy z nich nawet bez dostępu do sieci. Aplikacja jak i dostępne z jej poziomu treści są darmowe. Co więcej materiały są udostępniane na otwartej licencji Creative Commons. To świetna propozycja dla osób, które chcą we własnym zakresie powiększyć swoją wiedzę.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentKhan Academy
Liczba pobrań270
Data aktualizacji14 kwi 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Khan Academy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUpPZKK
bDUpPZLb