iOSEdukacja i naukaInne programy edukacyjne i naukoweKhan Academy
Khan Academy ikona

Khan Academy

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Khan Academy to oficjalna aplikacja dedykowana usłudze o tej samej nazwie. Najprościej nazwać ją platformą edukacyjną, skupiającą się w większości na materiałach wideo.

W bazie Khan Academy znajdziemy ponad 6500 filmów edukacyjnych podzielonych na wiele różnych kategorii takich jak np: matematyka, fizyka, chemia, astronomia, medycyna, biologia, historia czy ekonomia. Więcej o samej usłudze możecie przeczytać w jednym z naszych tekstów poświęconych edukacji.

Aby odnaleźć konkretne materiały możemy skorzystać z klasycznej wyszukiwarki, bądź też katalogu podzielonego na poszczególne dziedziny. Lekcje to w dużej mierze materiał wideo wzbogacony o obszerny opis i wprowadzenie. Aby ułatwić dostęp do ulubionych treści możemy zalogować się na nasze konto, nie jest to jednak niezbędne do korzystania z programu.

Khan Academy pozwala na pobieranie materiałów do pamięci urządzenia, dzięki czemu skorzystamy z nich nawet bez dostępu do sieci. Aplikacja jak i dostępne z jej poziomu treści są darmowe. Co więcej materiały są udostępniane na otwartej licencji Creative Commons. To świetna propozycja dla osób, które chcą we własnym zakresie powiększyć swoją wiedzę.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKhan Academy
Liczba pobrań59
Data aktualizacji21 wrz 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Khan Academy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)