Kolejne urządzenia Xiaomi w Polsce: flagowiec Note 4, smartfony i akcesoria

Kolejne urządzenia Xiaomi w Polsce: flagowiec Note 4, smartfony i akcesoria

Kolejne urządzenia Xiaomi w Polsce: flagowiec Note 4, smartfony i akcesoria
13.01.2017 15:30, aktualizacja: 14.01.2017 17:05

Zgodnie z oczekiwaniami, dostępność urządzeń Xiaomi w Polsce w ramach oficjalnej dystrybucji znaczącą wpłynęła na ich popularność w naszym kraju. Bez względu na nieco wyższą cenę, Polacy wybierają wygodę związaną z brakiem konieczności samodzielnego importu oraz gwarancję. Polski dystrybutor poinformował właśnie o kolejnych urządzeniach Xiaomi, jakie trafią do Polski w ciągu najbliższych tygodni.

Obraz

A jest ich całkiem sporo, na czele z flagowym smartfonem Xiaomi Mi Note 2. Już w momencie premiery okrzyknęliśmy go jedynym godnym zamiennikiem nieudanego Samsunga Galaxy Note 7. Nie jest jeszcze znana cena urządzenia w Polsce, ale można się spodziewać, że będzie ona oscylować wokół 2 tys. złotych.

Dla mniej wymagających użytkowników świetną propozycją może być Redmi Note 4, który podniósł poprzeczkę dla całej branży i otrzymał w naszej recenzji najwyższą ocenę. Jak przystało na serię Redmi, urządzenie będzie cenowo bardziej przystępne niż flagowy Note 2.

Obraz

Ponadto do sprzedaży trafią także smartfony Redmi 4A i 4X, a także liczne akcesoria. Wśród nich znajdzie się przystawka telewizyjna Mi Box, na którym lada moment będzie można korzystać z Asystenta Google, opaska Mi Band 2, Mi Wi-Fi Router 3 oraz słuchawki. Wszystkie urządzenia mają pojawić się na rynku do końca marca.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)