Kolejny Humble Mobile Bundle już dostępny

Kolejny Humble Mobile Bundle już dostępny

Kolejny Humble Mobile Bundle już dostępny
Paweł Piskurewicz
22.09.2015 13:08

Tym razem gracze mobilni nie musieli czekać zbyt długo na nową, piętnastą edycje Humble Mobile Bundle. Choć obecnie znajdziemy w nim zaledwie sześć gier to dzięki sporej rozpiętości tematycznej, każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Podstawowy pakiet zaoferuje nam trzy gry: rodzimą produkcję sportową Real Boxing (w wersji premium), zręcznościówkę z elementami RPG Trouserheart oraz coś dla miłośników pokera czyli Governor of Poker 2 Premium. Płacąc ponad średnią, która obecnie wynosi 4,40 dolara otrzymamy dodatkowo: Desert Golfing, Tiny Guardians i Great Little War Game 2, a w przyszłości także dodatkowe tytuły.

Obraz

Naszą kwotę możemy podzielić pomiędzy poszczególnych programistów, Humble Bundle i organizacje charytatywne Worldreader oraz Electronic Frontier Foundation. Zakupione gry pobierzemy w formie plików .apk, bądź też z poziomu dedykowanej, mobilnej aplikacji, która pomaga w zarządzaniu posiadanymi grami i nie tylko. Niestety tytuły dostępne w pakietach Humble Bundle nie są tak często aktualizowane jak ich odpowiedniki z Google Play. Pełen spis tytułów wraz z opisem i filmami znajdziecie na stronie Humble Mobile Bundle.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)