Kombajn dla małych i średnich firm: aplikacje InsERT nexo obejmują już wszystkie aspekty prowadzenia biznesu

Kombajn dla małych i średnich firm: aplikacje InsERT nexo obejmują już wszystkie aspekty prowadzenia biznesu

Kombajn dla małych i średnich firm: aplikacje InsERT nexo obejmują już wszystkie aspekty prowadzenia biznesu
14.10.2015 23:12, aktualizacja: 15.10.2015 10:48

Marka nexo jest dobrze znana wśród polskich przedsiębiorców.Oprogramowanie pod nią oferowane skierowane jest przede wszystkim domałych i średnich firm, znacznie ułatwiając prowadzenie biznesu,niełatwego przecież w Polsce zajęcia. Rozwijająca dotądaplikacje takie jak Subiektnexo (narzędzie do wspomagania sprzedaży), Rachmistrznexo (system obsługi uproszczonej księgowości) i Rewizornexo (system obsługi pełnej księgowości) firma InsERT zdobyławięc mocną pozycję wśród małych podmiotów, obsługującychdużą liczbę klientów. Dzisiaj jednak rynek oczekuje czegoświęcej – nie tylko oprogramowania wspomagającego konkretneaspekty prowadzenia biznesu, ale kompleksowej platformy, którapozwoli na ogarnięcie wszystkich aspektów przedsięwzięcia. Takąplatformą ma właśnie teraz stać się InsERT nexo, wzbogacony otrzy nowe, współpracujące ze sobą aplikacje.

Obraz

Do Rachmistrza, Rewizora i Subiekta doszły kolejne narzędzia,współtworzące ujednoliconą platformę do prowadzenia małego iśredniego biznesu, i jak twierdzą ich pierwsi użytkownicy,automatyzujące wiele złożonych procesówadministracyjno-księgowych. I tak oto wprowadzono:

Biuro nexo, mające służyć biurom rachunkowym i doradcompodatkowym, które ułatwia rozliczanie klientów i zarządzaniecomiesięczną obsługą klientów. Automatyzuje też pracę na wielupodmiotach dla całej platformy, i ułatwia komunikację z klientamibiura poprzez internetowy portal.

Obraz

Gestor nexo, czyli system CRM (zarządzania relacjami z klientami)oraz zarządzania pracą w firmie, pozwalający na podjęcietakich zadań jak ewidencjonowanie danych klientów wraz z ichhistorią kontaktów, przedstawianie i negocjowanie ofert orazprowadzenie korespondencji e-mailowej, w tym zbiorczą wysyłkęe-maili. W samej firmie Gestor pozwala planować zadania i delegowaćje do pracowników, monitorować postępy, rezerwować firmowezasoby. Dzięki komunikacji z systemem sprzedażowym Subiekt nexomożliwe jest wykorzystanie wspólnych kartotek klientów iasortymentu, cenników i promocji oraz konwertowanie ofert wdokumenty handlowe i magazynowe.

Obraz

Gratyfikant nexo, tj. program do wspomagania obsługi kadr i płac,zarówno w małych i średnich firmach jak i w biurach rachunkowych.Pozwala na prowadzenie ewidencji osobowej, automatyzuje wystawianieumów o pracę i umów cywilnoprawnych, planowanie i naliczaniewynagrodzeń, generowanie rozliczeń z fiskusem i ZUS i wystawianieprzeróżnych dokumentów kadrowo-płacowych. Większość tychczynności można dzięki Gratyfikantowi zautomatyzować, a dużaelastyczność konfiguracji pozwala dostosować działanie programudo specyfiki przedsiębiorstwa.

Obraz

Dzięki tym trzem nowym aplikacjom InsERT wprowadza na rynekkompletny, zintegrowany pakiet oprogramowania do zarządzania małymii średnimi firmami, dostępny także w wersji PRO, charakteryzującejsię większą otwartością i elastycznością niż wersjapodstawowa, pozwalającej na pełne zaadaptowanie do indywidualnychwymagań użytkownika. Nawet jednak w wersji standardowej, wysokipoziom automatyzacji i zgodność z aktualnymi przepisami pozwalająułatwić prowadzenie firmy. Rynek to korzystnie zweryfikował – wciągu 20 lat pracy nad biznesowym oprogramowaniem firma sprzedałaponad 600 tysięcy licencji na swoje narzędzia.

Warto wspomnieć, że oprogramowanie Insert nexo uzyskało teżkomponent chmurowy. Działające w microsoftowej chmurze Azure usługie-Abonament i e-Archiwizacja pozwalają na aktualizowanie systemóworaz archiwizowanie danych. Zgodnie ze współczesnymi trendamiwprowadzono też aplikację mobilną InsERT nexo LINK, zapewniającązdalny dostęp do danych sprzedażowych i finansowych. Dostępna jestona na telefonach z systemami Android oraz Windows Phone.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)