Konkurs blogowy Synology – nagradzamy zwycięzców!

Konkurs blogowy Synology – nagradzamy zwycięzców!

14.08.2017 13:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przez ostatnie tygodnie Czytelnicy dobrychprogramów mieli okazję wziąć w konkursie blogowym Synology. Do Waszej dyspozycji oddaliśmy najnowszy sprzęt tajwańskiego producenta, co poskutkowało wysypem ciekawych wpisów na blogu Synology. Nadszedł czas, aby wyłonić i nagrodzić zwycięzców.

Z wszystkimi wpisami konkursowymi możecie zapoznać się na blogu Synology.
Z wszystkimi wpisami konkursowymi możecie zapoznać się na blogu Synology.

Wyłonienie najlepszych publikacji, co podkreśla także samo Synology, było trudne. W końcu jednak udało nam się wyłonić trzech zwycięzców, którzy otrzymają NAS-y Synology DS216j. Oto oni:

To jednak nie koniec nagród. Wszyscy uczestnicy, którzy opublikowali swoje wpisy na portalu w ramach akcji, otrzymają nagrody pocieszenia w postaci koszulek lub innych gadżetów. Na zestawy gadżetów mogą liczyć także autorzy 5 najciekawszych komentarzy, jakie pojawiły się pod konkursowymi wpisami.

Tutaj także zadanie nie było łatwe, bo w zasadzie każdy wpis wywoływał szeroką polemikę. Zestawem gadżetów postanowiliśmy nagrodzić użytkowników: Berion, fascik, józeek, kowgli, Pudel89. Nagrodzonym zwycięzcom, uczestnikom i komentującym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w podobnych przedsięwzięciach w przyszłości. Następne okazje już wkrótce!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)