Konkurs dobrychprogramów i Intela rozpoczęty!

Konkurs dobrychprogramów i Intela rozpoczęty!

Redakcja
01.10.2010 00:00

Już po północy, a więc konkurs organizowany przez nas wspólnie z firmą Intel można oficjalnie uznać za rozpoczęty! Od dzisiaj przez najbliższy miesiąc możecie spodziewać się pytań... o każdej porze dnia i nocy :-)

W związku z rozpoczęciem konkursu uruchomiliśmy w serwisie specjalną skórkę konkursową. Jest ona bardzo ważnym elementem zabawy - to właśnie na tej skórce (i dodatkowo na stronie konkursowej) przez najbliższy miesiąc będzie funkcjonować niebieska dioda. Znajdziecie ją obok logotypu serwisu, po prawej stronie. Codziennie w konkursie pojawiać się będzie jedno pytanie. Kiedy? O tym właśnie poinformuje Was dioda - gdy pytanie już padnie, będzie ona migać żółtym światłem. Wtedy też trzeba ją kliknąć, aby przenieść się do formularza z pytaniem. Potem pozostaje już tylko poprawnie odpowiedzieć i zgarnąć nagrodę dnia, a może także nagrodę w rankingu 10-dniowym lub nawet rankingu generalnym całego konkursu :-) Rankingi będziemy uaktualniać codziennie, krótko po północy. Tabele będą dostępne na stronie konkursowej.

Tych, którzy jeszcze nie zaznajomili się z zasadami konkursu zapraszamy na stronę konkursową, gdzie wszystko dokładnie opisujemy - łącznie z nagrodami. Kto może uczestniczyć? Każdy użytkownik naszego serwisu, wystarczy tylko konto - jeśli jeszcze go nie macie, polecamy szybką rejestrację. Później zasady są już bardzo proste: każdego dnia października o losowo wybranych porach będzie pojawiać się jedno pytanie lub zadanie. Za poprawne odpowiedzi będziemy przyznawać punkty. Tym jednak, którzy wykażą się nie tylko wiedzą, ale i refleksem przyznamy dodatkowe punkty bonusowe za szybkość udzielenia odpowiedzi. Podczas trwania konkursu będziemy prowadzić kilka rankingów - dzienne, cząstkowe za każde 10 dni oraz ranking generalny. To szansa dla tych, którzy będą chcieli włączyć się do rywalizacji później lub też brać udział w akcji nieco krócej. Zwycięzcy każdego z rankingów otrzymają atrakcyjne nagrody. Więcej informacji o zasadach zabawy można znaleźć w konkursowym FAQ.

Nagrodą główną w konkursie jest notebook MSI Classic CR620-049XPL z procesorem Intel Core i5 i5-430M. Dodatkowo pierwsze trzy miejsca nagrodzimy zaproszeniami specjalnymi na przyszłoroczny HotZlot 2011. Na zwycięzców rankingów cząstkowych czekać będą netbooki ASUS Eee PC 1001PX z procesorami Intel Atom N450. Codziennie osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na pytanie, otrzyma plecak z logotypem Intela. Ponadto do wygrania będą także koszulki oraz gadżety dobrychprogramów. Po więcej informacji odsyłamy na specjalną podstronę z nagrodami.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (153)