Konkurs w x-kom: przez 20 dni testuj Huawei P20 Pro i wygraj go na własność

Konkurs w x‑kom: przez 20 dni testuj Huawei P20 Pro i wygraj go na własność

Konkurs w x-kom: przez 20 dni testuj Huawei P20 Pro i wygraj go na własność
Oskar Ziomek
10.05.2018 19:20, aktualizacja: 12.06.2018 16:30

Sklepy x-kom we współpracy z Huawei ogłaszają konkurs, w którym do wygrania jest najnowszy smartfon Huawei – flagowy model P20 Pro z trzema głównymi aparatami. Konkurs ma formę wyzwania z ciekawą formułą i składa się z dwóch głównych etapów. Kluczowy potrwa 20 dni i będzie związany z fotograficznymi i filmowymi możliwościami flagowego smartfona Huawei.

Aby wziąć udział w konkursie, w pierwszym etapie chętni muszą polubić fanpage x-kom oraz Huawei Mobile na Facebooku, a potem wysłać zgłoszenie konkursowe. W nim należy tekstowo odpowiedzieć na pytanie dlaczego sprawdzisz się w roli testera Huawei P20 Pro oraz załączyć linki do zdjęcia i filmu.

Forma odpowiedzi jest dowolna, ale dodatkowym wymaganiem jest także konieczność opublikowania jej w mediach społecznościowych przez uczestnika – na przykład na własnym Facebooku, Instagramie czy kanale YouTube. Prace przesyłać można do 20 maja. Spośród ich autorów jury wybierze 20 finalistów, którzy otrzymają smartfony do testów i staną przed wyzwaniem – II etapem.

Obraz

Drugi etap potrwa 20 dni. Każdy z finalistów poza smartfonem, otrzyma 20 zdań do wykonania, a ich efekty będzie musiał publikować na swoim profilu w mediach społecznościowych z hasztagiem #20dniHUAWEI oraz na stronie konkursu. W ten sposób każdy będzie miał szansę analizować prace nie tylko własne, ale także konkurentów.

Wśród zadań, jakie czekać będą na uczestników znajdzie się między innymi konieczność nagrania filmu muzycznego, skorzystania z technologii 4D PREDICTIVE FOCUS, sprawdzenia skuteczności technologii rozpoznawania twarzy czy wykonanie zdjęcia pełnego dynamizmu.

Etap ten będzie trwać od 28 maja do 16 czerwca. Na koniec jury wybierze 3 uczestników, którzy publikowali najlepsze prace – otrzymają oni testowane przez siebie smartfony Huawei P20 Pro na własność. Pozostali uczestnicy otrzymają natomiast szansę zakupu P20 Pro z 20-procentowym rabatem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)