Konsolowcy rezerwujcie czas: najbliższe dni z darmowym PlayStation Plus i Xbox Live Gold

Konsolowcy rezerwujcie czas: najbliższe dni z darmowym PlayStation Plus i Xbox Live Gold

Konsolowcy rezerwujcie czas: najbliższe dni z darmowym PlayStation Plus i Xbox Live Gold
17.02.2017 13:45

Następny tydzień zapowiada się niezwykle atrakcyjnie dla posiadaczy konsol Sony. Japończycy oficjalnie ogłosili, że nadchodzi multiplayer week, czyli darmowy dostęp do PlayStation Plus dla wszystkich zainteresowanych. Powody do zadowolenia mają także gracze z przeciwnego obozu, którzy mogą korzystać z Xbox Live Gold za darmo, aż do końca tego tygodnia.

W przypadku konsol obecnej generacji – Xbox One i PlayStation 4 – zarówno Microsoft, jak i Sony, zdecydowały o płatnym abonamencie, koniecznym aby móc grać w sieci. Za roczną subskrypcję PlayStation Plus musimy zapłacić około 200 złotych, zaś za Xbox Live Gold nawet 250 zł w oficjalnym sklepie Microsoftu. Ceny zniechęcają dość sporą grupę graczy do płacenia za abonament, mimo iż otrzymują dostęp do multiplayera, a także comiesięczne bonusy.

Multiplayer All-Access February 16-19 2017

Jeśli zastanawiacie się nad dołączeniem do płatnych usług Microsoftu i Sony, to najbliższe dni powinny wam pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Użytkownicy Xboksa mogą od 16 do 19 lutego korzystać z dobrodziejstw Xbox Live Gold bez żadnych opłat, a ponadto mogą za darmo zagrać w NBA 2K17 oraz Rocket League.

PlayStation Plus Free PS4 Games Lineup February 2017 Trailer

Japończycy przygotowali odpowiedź na trwającą właśnie promocję Microsoftu. Na oficjalnym blogu poinformowali, że posiadacze konsol PlayStation od 22 do 26 lutego otrzymają zupełnie za darmo dostęp do PlayStation Plus. Przez ten czas będą mogli sprawdzić usługę i pograć ze znajomymi w trybie gry sieciowej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)