Książki wydawnictwa Helion 40% taniej na Wielkanocnym Kiermaszu Książkowym

Strona głównaKsiążki wydawnictwa Helion 40% taniej na Wielkanocnym Kiermaszu Książkowym
02.04.2015 13:59
Książki wydawnictwa Helion 40% taniej na Wielkanocnym Kiermaszu Książkowym

W księgarni Ebookpoint ruszył Wielkanocny Kiermasz Książkowy, w ramach którego można kupić książki papierowe 20% taniej, a elektroniczne 40% taniej. Promocją objęte są książki informatyczne wydane przez Helion (także na stronie wydawnictwa), a także biznesowe wydawnictwa Onepress, poradniki wydawnictw Sensus i Septem, przewodniki turystyczne Bezdroży oraz literatura piękna i reportaże wydawnictwa Edito.

Promocją objętych zostało ponad 2 tysiące książek, przy czym wiele z nich można kupić tylko w tej księgarni. Nie zabrakło jeszcze ciepłych nowości i gorących bestsellerów: C# 6.0 i MVC 5. Tworzenie nowoczesnych portali internetowych Krzysztofa Żydzika i Tomasza Raka można kupić za 41,94 zł zamiast 69 zł, Czysty kod. Podręcznik dobrego programisty Roberta Martina za 32,99 zamiast 54,99 zł, AngularJS. Profesjonalne techniki Adama Freemana kosztuje 47,40 zamiast 79 zł. Książek jest sporo i warto poświęcić chwilę by przejrzeć listę do końca.

350133442295654337

Pełną listę książek można znaleźć na stronie promocji, gdzie zostały podzielone według wydawnictwa. Kiermasz trwa od dziś do 6 kwietnia. Należy pamiętać, że zniżki nie łączą się z kuponem rabatowym i Wirtualną Kasą.

Przypominamy, że księgarnia Ebookpoint oferuje ebooki bez DRM, większość tytułów dostępna jest w formatach PDF, EPUB i MOBI.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)