Kup e‑booki za ile chcesz, zagłosuj na ulubionego autora, wygraj czytnik

Kup e-booki za ile chcesz, zagłosuj na ulubionego autora, wygraj czytnik

12.02.2018 23:33

Miłośnicy czytania na papierze elektronicznym mają nie lada okazję, by zdobyć 10 książek w dobrej cenie, zagłosować na swojego ulubionego autora z zestawu i wygrać czytnik. Czego można chcieć więcej?

Wielokrotnie pisaliśmy o akcjach BookRage, w ramach których można było za „co łaska” kupić dobrą literaturę i wesprzeć słuszną sprawę. Trochę się ostatnio w BookRage zmieniło – teraz działa pod nazwą ArtRage i oferuje pakiety złożone nie tylko z e-booków. Konkursowy pakiet, liczący 10 tytułów z 2017 roku, jest dostępny na tradycyjnych zasadach – „płacisz ile możesz”. Wpłaconą kwotę można podzielić między organizatorów, wydawców i fundusz nagrody, którą otrzyma wybrany przez nabywców autor.

Już za złotówkę można kupić 3 pozycje: „Przemytnicy” Konrada Janczury, „Po trochu” Weroniki Gogoli i „Duchy Jeremiego” Roberta Rienta. Płacą powyżej aktualnej średniej otrzymamy dodatkowo tytuły: „Bestia najgorsza” Michała Cetnarowskiego, „Pozwól rzece płynąć” Michała Cichego i „Hello world” Michała R. Wiśniewskiego. Pozostałe 4 książki otrzymamy po wpłaceniu podwojonej średniej. Są to: „Rdza” Jakuba Małeckiego, „Exodus” Łukasza Orbitowskiego, „Przyducha” Macieja Piotra Prusa i „Zombie” Wojciecha Chmielarza.

Obraz

Za nagrodą przyznawaną przez ArtRage stoi podobna idea, jak za modelem sprzedaży książek – „można inaczej”. ArtRage chce wprowadzić nową formułę nagradzania dobrych autorów, w której czytelnik ma czas zapoznać się z nominowanymi książkami, przeczytać je wszystkie i wybrać najlepszą. Dlatego, choć pakiet można kupić tylko do 26 lutego, głosowanie zostanie zamknięte dopiero 22 czerwca. Głosować może każdy, kto kupił pakiet nominowanych książek. Co więcej, to czytelnicy decydują o wysokości Nagrody Czytelników.

Oczywiście będzie też uroczyste wręczenie, na które zaproszeni zostaną głosujący, a na autora najlepszego uzasadnienia wyboru czeka czytnik inkBOOK Prime.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)