LastPass i AppSumo zawierają umowę. Rok z Premium za darmo

LastPass i AppSumo zawierają umowę. Rok z Premium za darmo
Tomek Kondrat

25.08.2014 17:13, aktual.: 25.08.2014 18:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

LastPass jest jednym z najpopularniejszych menadżerów haseł dostępnych zarówno na komputerach osobistych, jak i urządzeniach mobilnych. Pomimo, że aplikacja uważana jest za nie do końca bezpieczna, cieszy się sporą popularnością wśród użytkowników wszystkich systemów operacyjnych. Darmowa wersja na smartfony pozwala na 14 dni korzystania, po czym aplikację trzeba zasubskrybować do wersji premium. Koszt takiej usługi to 1 dolar miesięcznie, co w skali roku daje w przeliczeniu ok 36 złotych. Nie jest to duża kwota, jednak dla wielu może stanowić problem uniemożliwiający zakup aplikacji.

Obraz

Użytkownicy LastPassa mogą jednak cieszyć się z dobrej wiadomości. Twórcy menadżera dali swoim klientom możliwość przetestowania aplikacji w wersji premium za darmo przez cały rok. Jest to możliwe dzięki porozumieniu z portalem AppSumo, który przesyła linki do subskrybcji na podany przez użytkownika adres e-mail. Proces rejestracji jest banalnie prosty i wymaga tylko podania wyżej wspomnianego adresu pod tym linkiem. Aby aktywować wersję Premium należy używać LastPass na komputerze, na którym przeprowadzana jest aktywacja i kliknąć link dostarczony przez AppSumo. Po zakończeniu procesu aplikacja zostanie „podniesiona” do wersji premium na okres jednego roku. Jeżeli chce się przedłużyć promocję do 18 miesięcy, wystarczy kliknąć tutaj.

Kody można wykorzystać do końca bieżącego roku. LastPass jest dostępny dla większości najpopularniejszych przeglądarek internetowych jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera i Internet Explorer. Aplikacja jest również dostępna do pobrania w wersjach na Androida oraz Windows Phone. LastPass można pobrać z naszej bazy programów.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także