4 lata vortalu dobreprogramy - rozstrzygnięcie konkursu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Zakończył się konkurs urodzinowy z okazji 4 rocznicy powstania vortalu dobreprogramy. Na tą chwilę czekał z pewnością każdy z 12.567 uczestników :-)

Do losowania zakwalifikowało się 10.806 osób - szanse na wygraną były więc całkiem spore (ok. 1:157). W dniu dzisiejszym zostało przeprowadzone oficjalne losowanie pod bacznym okiem redakcji. Panie i Panowie, niniejszym mamy zaszczyt ogłosić, że szczęśliwcem, który wygrał nagrodę główną jest... Roman Świrydziuk. Gratulujemy!!! Listę wszystkich zwycięzców publikujemy na stronie konkursowej.

Przypomnijmy, że zadanie konkursowe polegało na udzieleniu poprawnej odpowiedzi na 3 pytania i wybraniu preferowanej nagrody. Należało więc zaznaczyć, że vortal dobreprogramy odwiedziło w ubiegłym miesiącu 2,4 mln unikalnych użytkowników (wg stat24), w ramach cotygodniowego cyklu "rozrywka na weekend" publikowane są bezpłatne gry i odcinki komiksu z piratem, a najnowszą demonstracją jest "Od Longhorna do Windows Vista". Wszyscy, którzy to zadanie spełnili brali udział w losowaniu 69 fantastycznych nagród, o łącznej wartości około 25 tys. zł. Wśród nich nagrody głównej - notebooka Toshiba Satellite A110-293 ufundowanego przez firmę Vobis.

Oto lista 69 nagród, które można było wygrać w konkursie:

  • notebook Toshiba Satellite A110-293 - nagroda główna

  • 5 pakietów graficznych CorelDRAW Graphics Suite 12 Special Edition PL

  • 8 pakietów biurowych Microsoft Office 2003 dla Nauczycieli Studentów i Uczniów PL

  • 5 programów do edycji zdjęć Corel Paint Shop Pro X PL

  • 5 zestawów klawiatura + myszka Microsoft Wireless Laser Desktop 6000

  • 5 programów do edycji video Pinnacle Studio 10 Plus Titanium Edition PL

  • 10 pakietów zabezpieczających G DATA InternetSecurity 2007

  • 10 głośników Creative TravelSound 250

  • 10 przeglądarek graficznych FotoOffice 2007

  • 10 kamer internetowych Creative Live! Cam Video IM Skype Edition

Dosłownie w ostatniej chwili lista nagród powiększyła się o 9 pozycji ufundowanych przez Wydawnictwo Naukowe PWN, które włączyło się w celebrację 4 urodzin vortalu. PWN ufundowało swoje sztandarowe produkty multimedialne - Wielkie multimedialne słowniki PWN-Oxford oraz Tłumacze komputerowe Translatica Office. Ponieważ było już za późno aby zmieniać zasady konkursu postanowiliśmy tymi nagrodami obdarować moderatorów vortalu i forum by w ten symboliczny sposób podziękować im za wielki wkład jaki wnieśli w rozwój serwisu.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, dziękujemy też fundatorom i sponsorom nagród - firmom: Corel, Creative, G DATA Software, KSK Dystrybucja (dystrybutor produktów Pinnacle), Microsoft, Vobis oraz Wydawnictwu Naukowemu PWN. Osobom, które wygrały jeszcze raz gratulujemy, a tych którym szczęście nie dopisało już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

© dobreprogramy
s