Czy po roku Battlefield 4 będzie w końcu dopracowany?

Czy po roku Battlefield 4 będzie w końcu dopracowany?

Czy po roku Battlefield 4 będzie w końcu dopracowany?
22.09.2014 13:55, aktualizacja: 22.09.2014 15:53

Battlefield 4 jeszcze pod koniec tego miesiąca otrzyma sporą aktualizację. Twórcy w Fall Patchu skupią się na poprawieniu kodu gry, głównie usunięte mają być błędy z trybu sieciowego. Pojawią się też zmiany przygotowujące graczy do nowości jakie zostaną wprowadzone z dodatkiem Ostateczna rozgrywka.

Wydany w 2013 roku Battlefield 4 głównie zasłynął z ogromnej ilości błędów, które wręcz uniemożliwiały rozgrywkę. Mimo upływu roku i wydaniu wielu aktualizacji, twórcom nadal nie udało się wyeliminować wszystkich błędów, które przeszkadzają podczas gry wieloosobowej.

Obraz

Electronic Arts obecnie pracuje nad nową odsłoną serii, ale nie zamierza zostawiać graczy z niedopracowanym produktem.Właśnie oficjalnie została zapowiedziana duża aktualizacja, która ma usunąć większość błędów. Tym razem twórcy skupili się na poprawieniu rozgrywki wieloosobowej, czyli jednego z najważniejszych elementów Battlefielda. Obecnie w przypadku multiplayera mocno irytujące są opóźnienia i niestabilne działanie gry, właśnie między innymi te elementy mają być teraz znacznie lepiej dopracowane. Aktualizacja ma również przynieść zmiany mające na celu zachęcenie graczy do wspólnego wykonywania zadań. Fall Patchu pojawi się już za kilka dni, jeszcze przed końcem tego miesiąca.

Niestety Battlefield 4 mimo tylu aktualizacji nadal jest grą niedopracowaną. Wydawca w przypadku nadchodzącej nowej odsłony zatytułowanej Hardline nie chce ponownie popełnić takich samych błędów. W związku z tym teraz beta testy są ważne dla Electronic Arts, w czerwcu wszyscy zainteresowani mogli przetestować nadchodzącą nową część. Miejmy nadzieję, że tym razem w produkcję EA będziemy mogli zagrać bez problemów, już w dniu premiery, a nie dopiero po wydaniu kilkudziesięciu aktualizacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)