Twórcy Left 4 Dead zapowiadają grę Evolve

Twórcy Left 4 Dead zapowiadają grę Evolve

Twórcy Left 4 Dead zapowiadają grę Evolve
08.01.2014 10:27

Okazuje się, że chyba nie bez powodu na Steam pod koniec zeszłego roku pojawiło się darmowe Left 4 Dead 2. Stojący za grupowym mordowaniem zombie zespół Turtle Rock Studios ujawnia już oficjalnie swój kolejny projekt, który jesienią pojawi się na PC, PS4 i Xboksie One. Evolve, czyli gra, za którą Take-Two dało niemal 11 milionów dolarów po głośnym upadku THQ, to oczywiście nastawiona na współpracę graczy strzelanka.

Evolve na okładce najnowszego wydania amerykańskiego magazynu Game Informer.
Evolve na okładce najnowszego wydania amerykańskiego magazynu Game Informer.

W skrócie, w futurystycznych klimatach grupce łowców potworów przyjdzie spróbować zlikwidować potężnego obcego (tylko jeden przeciwnik to powoli jakaś moda?). Gra dostanie tryb kampanii, ale przede wszystkim zaoferuje zmagania po sieci, 4 na 1. Zespół graczy dostanie do dyspozycji najnowsze zdobycze techniki i wykorzysta w boju odmienne zdolności, zaś osoba wcielająca się w niebezpieczne stworzenie będzie mogła ewoluować wraz z zyskiwanym doświadczenia czy pożywiając się biegającymi po rozległych mapach reprezentantami fauny mrocznej planety Shear. Jeśli zabraknie nam kogoś do zabawy, w którąś z ról wcieli się ponoć zaawansowana sztuczna inteligencja.

Każda z klas postaci, czyli szturmowiec, medyk, żołnierz wsparcia oraz myśliwy, pełnić będą w grupie naturalnie swoją odpowiednią rolę, wspierając własnymi wyjątkowymi umiejętnościami kompanów. Co ciekawe, o amunicję w nieprzychylnym dla człowieka środowisku nie trzeba się będzie martwić, bo pociski się zwyczajnie nigdy nie skończą. Rzecz jasna z biegiem czasu zarówno gracze, jak też ich wyposażenie, wskakiwać będą na wyższe poziomy, stając się bardziej efektywnymi w walce z przeciwnikiem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)