4 lata vortalu dobreprogramy - wielki konkurs urodzinowy!

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś vortal dobreprogramy obchodzi czwarte urodziny. Dokładnie 4 lata temu, 7 grudnia 2002 roku o godzinie 14.17 pojawił się na łamach oficjalnie uruchomionego serwisu pierwszy news.

Wówczas nie wiedzieliśmy czy idea jaka nam przyświecała oraz nasza praca zachęci Internautów do odwiedzania i angażowania się w rozwój vortalu. Początki były trudne, a przekroczenie w statystykach magicznej bariery 1000 wejść wydawało się wielkim wyzwaniem ;-) Dziś tworzymy wspólnie społeczność gromadzącą 2,4 mln unikalnych użytkowników (źródło: stat24, listopad 2006), a więc tyle co poważne państwo (dla porównania Łotwa ma około 2,3 mln mieszkańców ;-)

Chcemy stale się rozwijać, wprowadzać nowe rozwiązania i podnosić poziom merytoryczny serwisu. Nie wszystko możemy zrobić od razu ale cały czas mamy głowy pełne pomysłów, zasilane w zasadniczej mierze przez Was. Najważniejsze plany na najbliższą przyszłość? W styczniu pojawi się nowa wersja serwisu dobreprogramy (jeśli nie finalna to na pewno w wersji beta), z całkowicie przebudowanym silnikiem, z nowymi funkcjonalnościami i oczywiście z częścią poświęconą systemom Linux.

Sukces vortalu dobreprogramy to Wasza zasługa, przygotowaliśmy więc dla Was w ramach podziękowania za wspólne 4 lata konkurs urodzinowy :-) Udało nam się zachęcić wielkie firmy do ufundowania nagród więc jest o co walczyć :-)

Na zwycięzców czeka 69 fantastycznych nagród!

  • notebook Toshiba Satellite A110-293 - nagroda główna

  • 5 pakietów graficznych CorelDRAW Graphics Suite 12 Special Edition PL

  • 8 pakietów biurowych Microsoft Office 2003 dla Nauczycieli Studentów i Uczniów PL

  • 5 programów do edycji zdjęć Corel Paint Shop Pro X PL

  • 5 zestawów klawiatura + myszka Microsoft Wireless Laser Desktop 6000

  • 5 programów do edycji video Pinnacle Studio 10 Plus Titanium Edition PL

  • 10 pakietów zabezpieczających G DATA InternetSecurity 2007

  • 10 głośników Creative TravelSound 250

  • 10 przeglądarek graficznych FotoOffice 2007

  • 10 kamer internetowych Creative Live! Cam Video IM Skype Edition


Łączna wartość wszystkich nagród to około 25 tys. zł! Ich fundatorami i sponsorami są firmy Corel, Creative, G DATA Software, KSK Dystrybucja (dystrybutor produktów Pinnacle), Microsoft oraz Vobis (fundator nagrody głównej) - dziękujemy!

Dziękujemy za te 4 lata! Zapraszamy do zabawy i życzymy szczęścia, jeśli Mikołaj się nie spisał to dobreprogramy nadrobią :-) W konkursie można będzie brać udział przez najbliższe 7 dni. Szczegóły na stronie konkursowej.

© dobreprogramy
s