Launcher Google Now dostępny dla wszystkich z Androidem 4.1 i nowszym

Launcher Google Now dostępny dla wszystkich z Androidem 4.1 i nowszym

Launcher Google Now dostępny dla wszystkich z Androidem 4.1 i nowszym
Paweł Piskurewicz
02.08.2014 11:13, aktualizacja: 02.08.2014 13:05

Launcher Google Now to jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów Nexusa 5. Z czasem trafił także na pozostałe urządzenia z tej serii oraz edycji Google Play Edition. Od wczoraj mogą go pobrać wszyscy posiadacze Androidów 4.1 i nowszych.

Kluczowym elementem launchera jest usługa Google Now ukryta po lewej stronie ekranu. Choć możliwości tego asystenta są mocno ograniczone dla naszego języka, to nawet teraz stanowi przydatne narzędzie. Pogoda dla wybranego obszaru, interesujące wydarzenia i lokacje, notowania giełdowe, trasy dojazdu do miejsc zapisanych w kalendarzu, ciekawe artykuły, to tylko część z jego możliwości. Podczas Mistrzostw Świata w Brazylii oferował szybki dostęp do wyników i informacji o drużynach.

Google Now Launcher

Podobne treści już teraz można ujrzeć w wyszukiwarce Google, tu jednak mamy do nich szybszy dostęp. Launcher Google Now to także bardzo prosta lista aplikacji. Dla niektórych może nawet zbyt prosta, pozbawiona jakichkolwiek opcji sortowania i wyszukiwania. Kolejnym charakterystycznym elementem są sporej wielkości ikony, zarówno na ekranie głównym jak i liście aplikacji. Decydując się na Launcher Google Now otrzymamy także zintegrowaną z każdym oknem wyszukiwarkę Google. Nie możemy jej usunąć podczas edycji ekranów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Launcher Google Now dostępny jest dla urządzeń z Androidem 4.1 bądź nowszym. Znajdziecie go w naszej bazie aplikacji. Biorąc pod uwagę, że coraz więcej autorskich programów Googla dostępnych jest w sklepie Google Play, teraz prawie każdy może się przekonać jak wygląda "czysty" Android.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)