Layers of Fear za darmo na Steamie. Zagraj w polski horror o sztuce i szaleństwie

Strona głównaLayers of Fear za darmo na Steamie. Zagraj w polski horror o sztuce i szaleństwie
14.06.2018 16:28
Layers of Fear za darmo na Steamie. Zagraj w polski horror o sztuce i szaleństwie

Na Steamie możemy zgarnąć świetną polską grę zupełnie za darmo. Promocją objęta została gra Layers of Fear. Jeśli lubicie horrory, nie ma czasu do stracenia.

bECrtkXV

Premiera Layers of Fear w 2016 roku była jednym z najważniejszych wydarzeń na rynku gier niezależnych. Gra wprowadza nas w klimatyczne otoczenie, wzorowane na XIX wieku, na który przypadają początki empirycznych badań ludzkiej percepcji i relacji między psychiką i fizjologią, postęp w dziedzinie chemii i konflikty społeczne. W wiktoriańskim domu znajdziemy ślady sztuki z epoki i tajemnicę do rozwiązania.

Przygodowy horror zgarnął przytłaczająco dobre oceny. Gracze docenili psychodeliczne sceny i nieszablonową konstrukcję gry. Gracz musi wcielić się w malarza, tworzącego dzieło swojego życia w szponach choroby psychicznej. W miarę przemieszczania się po domu, którego wnętrze zmienia się z każdym spojrzeniem, warstwa po warstwie, mamy okazję zgłębić szaleństwo.

W Layers of Fear możemy zagrać na Windowsie, macOS-ie i Linuksie, do jej uruchomienia będzie potrzebny klient Steam i konto. Jej przejście zajmie przynajmniej 2 godziny, po których malarstwo już nigdy nie będzie takie samo.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bECrtkYT