Layers of Fear za darmo na Steamie. Zagraj w polski horror o sztuce i szaleństwie

Layers of Fear za darmo na Steamie. Zagraj w polski horror o sztuce i szaleństwie

Layers of Fear za darmo na Steamie. Zagraj w polski horror o sztuce i szaleństwie
14.06.2018 16:28

Na Steamie możemy zgarnąć świetną polską grę zupełnie za darmo. Promocją objęta została gra Layers of Fear. Jeśli lubicie horrory, nie ma czasu do stracenia.

Premiera Layers of Fear w 2016 roku była jednym z najważniejszych wydarzeń na rynku gier niezależnych. Gra wprowadza nas w klimatyczne otoczenie, wzorowane na XIX wieku, na który przypadają początki empirycznych badań ludzkiej percepcji i relacji między psychiką i fizjologią, postęp w dziedzinie chemii i konflikty społeczne. W wiktoriańskim domu znajdziemy ślady sztuki z epoki i tajemnicę do rozwiązania.

Przygodowy horror zgarnął przytłaczająco dobre oceny. Gracze docenili psychodeliczne sceny i nieszablonową konstrukcję gry. Gracz musi wcielić się w malarza, tworzącego dzieło swojego życia w szponach choroby psychicznej. W miarę przemieszczania się po domu, którego wnętrze zmienia się z każdym spojrzeniem, warstwa po warstwie, mamy okazję zgłębić szaleństwo.

W Layers of Fear możemy zagrać na Windowsie, macOS-ie i Linuksie, do jej uruchomienia będzie potrzebny klient Steam i konto. Jej przejście zajmie przynajmniej 2 godziny, po których malarstwo już nigdy nie będzie takie samo.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)