League of Angels II – co zyskujemy, dołączając do gildii?

League of Angels II – co zyskujemy, dołączając do gildii?

League of Angels II – co zyskujemy, dołączając do gildii?
Przemysław Chrzempka
20.08.2017 13:58

League of Angels II to gra MMORPG będąca kontynuacją League of Angels. Znajdziemy w niej elementy japońskiej fantastyki, sama walka natomiast polega na turowym starciu uformowanej przez nas drużyny z wrogimi postaciami stojącymi po drugiej stronie. Gra powstała w kwietniu 2016 z ręki studia GTArcade, twórców tytułów takich, jak Magerealm, Knight's Fable, Legacy of Discord, czy Stellar Striker. League of Angels II dostępne jest za darmo, w serwisie dobregry. W poprzedniej części cyklu opisywane były tryby rozgrywki jednoosobowej. W tym artykule, przyjrzymy się bliżej, co oferuje nam przynależność do gildii.

Gildia jest bardzo ważnym elementem większości gier online, nie inaczej jest w przypadku League of Angels 2. Dołączenie do gildii zagwarantuje nam wiele darmowych prezentów, przyrost statystyk i specjalny sklep gildii, pozwoli na komunikowanie się z poszczególnymi jej członkami oraz na wiele innych interesujących rzeczy. Aby dołączyć do jakiejkolwiek gildii, wymagany jest od nas minimum 20 poziom doświadczenia, natomiast wiele wysoko rozwiniętych gildii posiada swoje własne wymogi, by przyjąć nowego gracza w swoje szeregi np. 50 poziom doświadczenia, 300k BR, systematyczne wpłaty darów itp.

Obraz

W menu głównym naszej gildii pierwszą opcją, z jakiej możemy skorzystać jest codzienny odbiór złota za pomocą przycisku Odbierz. Ilość otrzymywanego złota zależy od naszej rangi w gildii. W kolejności od najniższej do najwyższej, są to: Szeregowy, Wojownik, Młodszy oficer, Oficer, Starszy oficer, Młodszy żołnierz elitarny, Żołnierz elitarny, Starszy żołnierz elitarny, Młodszy dowódca, Dowódca, Starszy dowódca, Wódz, Wicelider, Lider. Wraz ze zdobywaniem kolejnych rang otrzymujemy dodatkowe opcje administracyjne w grze np. możliwość dodawania nowych członków itp.

Drugą opcją jest Boss gildii, z którym możemy zmierzyć się codziennie o określonej godzinie, event ten trwa 30 minut. W wydarzeniu mogą brać udział tylko członkowie danej gildii. Za pokonanie bossa każdy uczestnik Bossa gildii otrzymuje nagrody w postaci złota, Duszy, Kamieni Błogosławieństwa i Pieczęci Męstwa. Dodatkowo, za pokonanie każdego bossa nasza gildia dostaje 100 punktów doświadczenia i 1200 rezerw. Punkty rezerw wykorzystują liderzy i wiceliderzy gildii, by rozwinąć swoją gildię, w celu otrzymywania coraz to większych bonusów.

Obraz

Trzecia opcja to Wyprawa międzyserwerowa gildii, gdzie nasza gildia walczy na arenie przeciwko innej gildii. By zostać zwycięzcą, musimy zbić punkty zdrowia każdemu z bohaterów drużyny przeciwnej. Jeśli uda się nam wygrać, otrzymujemy punkty prestiżu, które brane są pod uwagę w rankingu. Nagrody rosną proporcjonalnie do pozycji zajętej w rankingu (im wyższa pozycja, tym lepsze nagrody).

Dalej mamy Sklep gildii, w którym znajdują się specjalne oferty przeznaczone dla członków naszej gildii. W sklepie tym kupić możemy wiele przedmiotów, zaczynając od fragmentów bohaterów, a kończąc na Zwojach doświadczenia, czy też Kamieniach Błogosławieństwa. Podstawową walutę w tym sklepie stanowią Pieczęci męstwa, które to możemy zdobywać biorąc udział w walce z Bossem gildii, w Lochu gildii i wydarzeniach gildii, takich jak np. Rękawica. Wydarzenia polegają na walkach z bossami na różnych poziomach doświadczenia, który możemy sami wybrać wedle własnego poziomu BR oraz poziomu doświadczenia.

Kolejną opcją jest Loch gildii, w którym musimy wspólnymi siłami stawić czoła czterem bossom. Bossy są postaciami o częściowo zwiększonych statystykach, dzięki czemu znacznie zyskują na sile. Za pokonanie wszystkich czterech bossów, otrzymujemy naprawdę wartościowe nagrody. To, jakie wynagrodzenie otrzymamy zależy od tego, ile rozdziałów lochów nasza gildia pokonała. Im dalszy rozdział, tym nagrody jakie możemy zdobyć stają się coraz to bardziej atrakcyjne – jak np. diamenty, fragmenty bohaterów, czy nawet bohaterowie.

Obraz

Ostatnią funkcją dostępną w menu gildii jest Technologia gildii, za pośrednictwem której możemy na stałe zwiększyć nasze statystyki. Dzięki przeprowadzonym badaniom przez liderów gildii, poziom technologii gildii zwiększa się, tym samym umożliwiając nam coraz to większe zwiększenie statystyk. Ulepszenie statystyk kosztuje nas Pieczęcie męstwa.

Niestety nie ma nic za darmo i gildia rozwijać się może tylko i wyłącznie dzięki darom, które my, gracze powinniśmy wpłacać na poczet gildii. W grze do wyboru mamy trzy rodzaje darów: Normalny dar (za złoto), Wielki Dar (za diamenty), Królewski Dar (za diamenty). Każdy dar wpływa rozrost gildii, tym samym wszyscy jej członkowie będą otrzymywać większe bonusy. To, w jaki sposób, jaki rodzaj daru wpływa na gildię, widać na ilustracji poniżej.

Obraz

Po przekroczeniu odpowiedniego progu Postępu, każdy uczestnik otrzymuje możliwość otwarcia skrzyni z nagrodami. Dar możemy przekazać tylko raz dziennie, a niektóre gildie wymagają od nas codziennego powierzenia Daru królewskiego, aby na stałe zostać ich członkiem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)