League of Angels Paradise Land: mobilne, turowe RPG w świecie LoA

League of Angels Paradise Land: mobilne, turowe RPG w świecie LoA

League of Angels Paradise Land: mobilne, turowe RPG w świecie LoA
26.05.2017 13:48, aktualizacja: 26.05.2017 14:00

Jeśli lubicie turowe starcia i fantasy, warto zagrać w zupełnie nową grę League of Angels – Paradise Land na Androidzie lub iOS-ie. To turowa gra RPG z elementami MOBA i Roguelike, osadzona w fantastycznym świecie gry League of Angels, w którą możecie zagrać w przeglądarce.

W League of Angels II możecie zagrać na stronie dobregry.pl.

Chodzi jak zwykle o to, by odnaleźć artefakt aniołów, który pozwoli zmienić losy świata i zatrzymać Apokalipsę. Gracz musi zebrać drużynę, awansować jej członków na kolejne poziomy i rozwijać umiejętności. Gra jest niezwykle estetyczna i daje ogromne możliwości rozwijania postaci, także wyposażeniem, mistycznymi kamieniami i potężnymi błogosławieństwami, które zwiększają moc postaci. Warto zwrócić uwagę na to, że przy projektowaniu dynamicznie generowanych poziomów pracował ten sam artysta, co przy Grand Theft Auto 5.

Paradise Land CG

League of Angels – Paradise Land ma kilka trybów rozgrywki, w tym klasyczną kampanię fabularną. Można samodzielnie przejść Honor Trial, który niewiele różni się od dobrze znanych gier typu eksploracja podziemi. Labirynth pozwala znajdować ukryte skarby i toczyć walki z potężnymi bossami. Arena to oczywiście starcia między graczami z całego świata, a ponadto można przyłączyć się do Gildii i wspólnie ze znajomymi piąć się w rankingach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na koniec warto zwrócić uwagę na to, że gra jest dostępna w języku polskim, a instrukcje i podpowiedzi prezentuje Gal Gadot. Niebawem zobaczymy ją na ekranach kin w nowej odsłonie Wonder Woman.

WONDER WOMAN- Zwiastun Comic Con 2016 (napisy PL)

League of Angels – Paradise Land znajdziecie w naszej bazie aplikacji dla Androida i iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)