LEGO The Hobbit – świetna gra dostępna za darmo. Należy się pośpieszyć (aktualizacja)

LEGO The Hobbit – świetna gra dostępna za darmo. Należy się pośpieszyć (aktualizacja)

źródło: LEGO
źródło: LEGO
14.12.2018 14:40, aktualizacja: 14.12.2018 18:57

**Aktualizacja 14.12 (18:50). Niestety, promocja została zakończona wcześniej niż wskazywał zegar na stronie. Obecnie gra dostępna jest w cenie 4,99 euro.**Pogoda za oknem zachęca głównie do siedzenia w domu. Warto więc spędzić ten czas produktywnie – np. nadrabiając zaległości w grach lub sięgając po zupełnie nowy tytuł. Jeśli jesteście na etapie poszukiwania ciekawej produkcji, to warto zainteresować się nową promocją przygotowaną na stronie Humble Bundle.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Władcy Pierścieni i klocków LEGO. Na platformie Humble Bundle za darmo dostępna jest gra LEGO The Hobbit w wersji na komputery PC. Warto zaznaczyć, że niezbędne jest posiadanie konta na Steamie, a także należy się pospieszyć – promocja trwa zaledwie do 15 grudnia, do godziny 19:00. Oczywiście, tytuł można dodać do biblioteki już teraz, a zagrać dopiero za tydzień czy miesiąc.

LEGO The Hobbit to prosta gra akcji osadzona w świecie Władcy Pierścieni. Kampania bazuje na historii przedstawionej w książce Hobbit, czyli tam i z powrotem, a także na filmach Hobbit: Niezwykła podróż i Hobbit: Pustkowie Smauga. Podczas wykonywania zadań gracz może wcielić się w wiele znanych postaci stworzonych przez J.R.R. Tolkiena, w tym Bilbo i Gandalfa.

LEGO® The Hobbit™

W produkcji nie zabrakło elementów znanych z innych gier z serii LEGO. Oczywiście cały świat przedstawiony jest w charakterystyczny sposób, jakby był zbudowany z klocków. Przy grze powinni dobrze bawić się najmłodsi – całość przedstawiona jest w łatwo dostępnej formie. Oczywiście starsi gracze, fani twórczości Tolkiena, a także fani klocków LEGO, także powinni sprawdzić opisywany tytuł.

Warto odwiedzić stronę Humble Bundle także dla innych promocji. Obecnie w naprawdę atrakcyjnych cenach można dostać m.in. gry Warner Bros.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)