Letnia Noc IT z Intelem już w przyszłym tygodniu we Wrocławiu

Strona głównaLetnia Noc IT z Intelem już w przyszłym tygodniu we Wrocławiu
27.07.2017 21:58
Letnia Noc IT z Intelem już w przyszłym tygodniu we Wrocławiu
Jan Mentel
Jan Mentel

Noc IT to nazwa cyklu spotkań współorganiowanych przez firmę Intel. Tym razem wydarzenie przenosi się do Wrocławia, gdzie 2 sierpnia w kawiarni Barbara przy ulicy Świdnickiej odbędzie się prezentacja biznesowego sprzętu. W trakcie warsztatów firma udostępni też nowości do testów.

Wrocławska edycja Nocy IT skupiać się będzie na nowoczesnych narzędziach i technologiach dla biznesu. W związku z tym nie mogło zabraknąć hybrydowych laptopów, mających gwarantować wyższe niż budżetowe urządzenia bezpieczeństwo. Ponadto pokazane zostanie rozwiązanie Intel Unite, które umożliwia bezprzewodowe łączenie z rzutnikiem.

Szczegóły wydzarzenia można znaleźć także na Facebooku.
Szczegóły wydzarzenia można znaleźć także na Facebooku.

Z nowości na rynku pamięci masowych firma zaprezentuje Intel Optane. Jest to połączenie nośnika pamięci 3D XPoint, kontrolerów pamięci i pamięci masowej, sieci Interconnect IP oraz oprogramowania. We Wrocławiu pojawią się także procesory z nowej rodziny Intel Xeon Scalable, która bezpośrednio zastępuje linię Intel Xeon E5 oraz E7.

Harmonogram spotkania

  • 18:45 Rejestracja uczestników
  • 19:00 Powitanie uczestników przez Centrum Kompetencyjne AB S.A.
  • 19:15 Prezentacja partnera handlowego
  • 19:30 Prezentacja firmy Intel
  • 20:30 Przerwa
  • 20:50 Warsztaty
  • 23:00 Zakończenie

Z racji sporego zainteresowania spotkaniami z cyklu Noc IT organizator uruchomił już możliwość zapisów na wydarzenie. Udział jest bezpłatny i decyduje kolejność rejestracji. Swoją obecność należy zgłosić na stronie wydarzenia, szczegóły można znaleźć także na jego stronie na Facebooku.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)