Letnia Noc IT z Intelem już w przyszłym tygodniu we Wrocławiu

Letnia Noc IT z Intelem już w przyszłym tygodniu we Wrocławiu

Letnia Noc IT z Intelem już w przyszłym tygodniu we Wrocławiu
Jan Mentel
27.07.2017 21:58, aktualizacja: 03.08.2017 17:11

Noc IT to nazwa cyklu spotkań współorganiowanych przez firmę Intel. Tym razem wydarzenie przenosi się do Wrocławia, gdzie 2 sierpnia w kawiarni Barbara przy ulicy Świdnickiej odbędzie się prezentacja biznesowego sprzętu. W trakcie warsztatów firma udostępni też nowości do testów.

Wrocławska edycja Nocy IT skupiać się będzie na nowoczesnych narzędziach i technologiach dla biznesu. W związku z tym nie mogło zabraknąć hybrydowych laptopów, mających gwarantować wyższe niż budżetowe urządzenia bezpieczeństwo. Ponadto pokazane zostanie rozwiązanie Intel Unite, które umożliwia bezprzewodowe łączenie z rzutnikiem.

Szczegóły wydzarzenia można znaleźć także na Facebooku.
Szczegóły wydzarzenia można znaleźć także na Facebooku.

Z nowości na rynku pamięci masowych firma zaprezentuje Intel Optane. Jest to połączenie nośnika pamięci 3D XPoint, kontrolerów pamięci i pamięci masowej, sieci Interconnect IP oraz oprogramowania. We Wrocławiu pojawią się także procesory z nowej rodziny Intel Xeon Scalable, która bezpośrednio zastępuje linię Intel Xeon E5 oraz E7.

Harmonogram spotkania

  • 18:45 Rejestracja uczestników
  • 19:00 Powitanie uczestników przez Centrum Kompetencyjne AB S.A.
  • 19:15 Prezentacja partnera handlowego
  • 19:30 Prezentacja firmy Intel
  • 20:30 Przerwa
  • 20:50 Warsztaty
  • 23:00 Zakończenie

Z racji sporego zainteresowania spotkaniami z cyklu Noc IT organizator uruchomił już możliwość zapisów na wydarzenie. Udział jest bezpłatny i decyduje kolejność rejestracji. Swoją obecność należy zgłosić na stronie wydarzenia, szczegóły można znaleźć także na jego stronie na Facebooku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)