LG zbiera opinie o ekranie z wycięciem. Nie za późno na zmiany w G7?

LG zbiera opinie o ekranie z wycięciem. Nie za późno na zmiany w G7?

Benjamin Geskin, Twitter
Benjamin Geskin, Twitter
30.03.2018 10:23, aktualizacja: 30.03.2018 12:15

Wycięcia w ekranie budzą zaskakująco dużo emocji – tak dużo, że jeden z największych producentów smartfonów nie jest pewien, czy chce iść w tym kierunku. Reprezentanci firmy LG pytają na Reddicie, czy smartfon powinien mieć wycięty ekran, czy tradycyjny prostokątny.

W dziale poświęconym Androidowi (r/Android) rozpoczęty został wątek pod wiele mówiącym tytułem „Co sądzicie o wycięciach?”, prowokującym i budzącym refleksję. Zespół prowadzący badania w LG wyjaśnił w tym wątku, że zbierają opinie społeczności i potencjalnych nabywców smartfonów na temat modnych ostatnio wycięć.

Trudno powiedzieć, o który model pytają reprezentanci LG. Prawdopodobnie nie chodzi nadchodzący model G7, o którym wiemy już sporo z nieoficjalnych źródeł i możemy być pewni, że będzie miał wycięcie na górze ekranu. Warto jednak zaznaczyć, że ten ekran, podobnie jak w Huawei P20, będzie miał opcję wyświetlania obrazu na tradycyjnym, prostokątnym obszarze, więc wszyscy powinni być zadowoleni.

Teorie spiskowe można mnożyć w nieskończoność. Może LG szuka nowych pomysłów na zastosowanie wycięcia? Może ma kilka w zanadrzu i chce potwierdzić swoje przypuszczenia o ich przydatności? A może czeka na propozycje by udawać, że słucha społeczności, podczas gdy G7 i tak by dostał proponowane na Reddicie funkcje? Ta wersja jest najbardziej prawdopodobna. LG już udaje, że przyklaskuje pomysłowi jednego z użytkowników Reddita, mimo że od dawna wiadomo, że G7 będzie miał taką funkcję.

Obraz

Na pewno smartfon opracowany z pomocą użytkowników Reddita będzie miał większe szanse na rynku bardziej świadomych klientów, niż kolejna kopia iPhone'a X… nawet jeśli to ten sam sprzęt. Mimo że większość komentarzy krytykuje wąsy i monobrew, LG zamierza skorzystać z ekranu z wycięciem, podobnie jak wielu innych producentów. Są jednak doniesienia o tym, że G7 będzie dostępny w dwóch wariantach, także z prostokątnym ekranem LCD. A jakie jest wasze zdanie?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)