Licytuj koszulki i pomóż dzieciom!

Redakcja

31.12.2009 21:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już niedługo XVIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscyPolacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również my chcielibyśmy dołożyć swą cegiełkę w imię pomocy dzieciom z chorobami onkologicznymi. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w tym pomożecie :-)

Dziś wystawiliśmy na aukcjach WOŚP 10 "firmowych" koszulek vortalu dobreprogramy. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają unikalne koszulki z naszej najnowszej "kolekcji", w pięciu rozmiarach (S, M, L, XL i XXL). Koszulki posiadają nadruk z sympatyczną kompozycją, wykonane są z bardzo wysokiej jakości bawełny, nie schodzi z nich nadruk ani kolor. Jak wyglądają w praktyce można zobaczyć oglądając zdjęcia z tegorocznego HotZlotu. Licytujemy od symbolicznej złotówki, wysyłkę do zwycięzców opłaca redakcja. Dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji WOŚP. Aukcje potrwają do godz. 21:00, 10 stycznia 2010 roku - daty tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do aukcji,niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia chorych dzieciaków!Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdziekupić!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)