Po raz kolejny w sklepach sieci Lidl możemy kupić tanią elektronikę i gadżety. Nowa oferta obowiązuje od soboty, 22 maja. Warto zwrócić uwagę np. na robota sprzątającego z funkcją mopowania, którego kupimy już za 549 zł.

bEUKsntx

Robot sprzątający z funkcją mopowania to zdecydowanie jedna z najlepszych ofert, jaka znalazła się w tym tygodniu w Lidlu. W cenie zaledwie 549 zł otrzymujemy urządzenie 2 w 1 z 6. trybami sprzątania i pilotem do zdalnego sterowania urządzeniem. Robot sprawdzi się przede wszystkim na twardych podłogach i dywanach z krótkim włosiem. Urządzenie zostało objęte również 3-letnią gwarancją.

Pobierz aplikację Lidl Plus, by być na bieżąco z ofertą sklepu. Program jest dostępny na urządzenia z systemem AndroidiOS w naszym katalogu oprogramowania.

Jeżeli jednak wolicie bardziej tradycyjne sprzątanie, to w ofercie w tym tygodniu znajdziemy również odkurzacz bezworkowy o mocy 850 W. Cena urządzenia jest naprawdę atrakcyjna - 199 zł. W zestawie znajdziemy szczotkę do podłóg, dysze do fug i tapicerek, pędzel do mebli oraz uchwyt.

bEUKsntz

Na uwagę zasługuje również ciśnieniomierz z funkcją mowy, dostępny za 69,90 zł. Warto również przypomnieć, że od czwartku, 20 maja w sklepach znajdziemy również narzędzia, m.in.:

  • wyrzynarkę o mocy 800 W za 129 zł,
  • laser krzyżowy za 99 zł,
  • wiertarkoszlifierkę precyzyjną za 99 zł,
  • zestaw wkrętaków i bitów z uchwytem ściennym za 49 zł,
  • zestaw kluczy płaskich za 29,99 zł
Lidl rozdaje bony na 2000 zł? Uwaga na nową próbę wyłudzenia danych
Lidl rozdaje bony na 2000 zł? Uwaga na nową próbę wyłudzenia danych

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (85)
bEUKsnuv