Liga Odkrywców czeka już na fanów gry Hearthstone: Heroes of Warcraft

Liga Odkrywców czeka już na fanów gry Hearthstone: Heroes of Warcraft

Liga Odkrywców czeka już na fanów gry Hearthstone: Heroes of Warcraft
Paweł Piskurewicz
13.11.2015 09:25, aktualizacja: 13.11.2015 10:02

To był obfity rok dla miłośników karcianki od Blizzarda. Na przestrzeni ostatni miesięcy otrzymali oni nowy tryb gry, dodatek Wielki Turniej , sporo drobnych zmian w samej grze w tym nowe zadania, a także w przeciwieństwie do poprzedniego roku aż dwie przygody Czarną Górę i debiutującą dziś w nocy Ligę Odkrywców.

Różni się ona nieco od wcześniejszych przygód. Widać to już przy samej zapowiedzi i terminie wydania. Poprzednie ogłaszano na sporo czasu przed premierą, powoli dawkując nowe informacje. Tym razem od zapowiedzi, która nastąpiła na ostatnim BlizzConie nie minęło nawet siedem dni, a fani już mogą zakupić pierwsze skrzydło przygody. Motywem przewodnim jest tytułowa Ligi Odkrywców, która wyrusza na poszukiwanie prastarych artefaktów.

Liga Odkrywców – zwiastun PL

Wraz z przygodą otrzymujemy 45 nowych kart, czyli o 14 więcej niż w poprzednim dodatku. Pojawia się także nowa mechanika o nazwie Odkrycia. Dzięki niej gdy dana karta wchodzi do gry, możemy dobrać jedną z trzech losowo przedstawionych kart na warunkach określonych w jej opisie. Niestandardowa jest ilość nowych plansz bo zamiast jednej przygotowano dwie.

Obraz

Blizzard postanowił także obniżyć nieco cenę przygody, pozbawiając ją jednego skrzydła. Teraz gracze, którzy nie chcą wydawać na grę prawdziwych pieniędzy zamiast za pięć jak poprzednio zapłacą za cztery. Cena jednego skrzydła nie uległa zmianie i wynosi 700 złota bądź też 5,99 euro. W przypadku gdy chcemy całość kupić w klasyczny sposób zapłacimy 17,99 euro, a nie 21,99 jak miało to miejsce w przypadku Czarnej Góry czy też Klątwę Naxxramas. Za sam fakt zakupienia przygody otrzymamy dwie nowe karty.

Obraz

Nie zabrakło także zadań klasowych oraz trybu heroicznego, za który nagrodą jest specjalny rewers. Tradycyjnie kolejne skrzydła będą odblokowywane w odstępach czasowych. Hearthstone: Heroes of Warcraft w wersji na komputery z systemem Windows oraz OS X a także urządzenia z iOS i Androidem znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Przygodę Liga Odkrywców możecie zakupić z poziomu gry.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)