Listonic dla Androida z nowym wyglądem zgodnym z wytycznymi Material Design

Listonic dla Androida z nowym wyglądem zgodnym z wytycznymi Material Design

Listonic dla Androida z nowym wyglądem zgodnym z wytycznymi Material Design
Paweł Piskurewicz
01.10.2015 12:14, aktualizacja: 01.10.2015 12:38

Listonic to popularna, rodzima usługa do kompleksowego zarządzania listą naszych zakupów. Dzięki aplikacjom mobilnym możemy mieć ją zawsze przy sobie i na bierząco aktualizować o kolejne produkty, czy też już zakupione przedmioty.

W nowej wersji dla systemu Android autorzy postanowili całość dopasować do wytycznych Material Design. Trzeba przyznać, że sztuka ta udała się im bardzo dobrze. Aplikacja nie tylko wygląda świetnie, ale zarazem nie utraciła nic na swojej intuicyjności. Wraz z aktualizacją usprawniono między innymi mechanizm tworzenia list, dodawania przedmiotów czy też ich ilości i cen.

Obraz

W prostszy sposób możemy także udostępniać nasze listy zakupów innym za pomocą bezpośredniego linku, wiadomości sms bądź też e-mail. Udoskonalono także widok gazetek z promocjami. Dzięki temu nowy Listonc nie tylko bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę nowych wersji systemu Android, ale również jeszcze bardziej ułatwia zarządzanie zakupami. Program w wersji dla systemu Android znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)