AndroidZakupyListy zakupówListonic Wygodna lista zakupów
Listonic Wygodna lista zakupów ikona

Listonic Wygodna lista zakupów8.8.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Listonic to rozbudowana, mobilna lista zakupów. Dzięki synchronizacji pomiędzy wieloma urządzeniami oraz wsparciu serwisu www doskonale sprawdza się w gospodarstwach domowych, gdzie jedną listę może tworzyć i na żywo modyfikować kilka osób.

Choć aby odkrycie główne zalety aplikacji potrzebne jest konto (możliwość logowania poprzez FB), to z podstawowych funkcji możemy skorzystać bez jego zakładania. Listonic może nam służyć po prostu jako rozbudowana, indywidualna lista zakupów. Wśród pozostałych kategorii znajdziemy promocje oraz inspiracje kulinarne. Te ostatnie pozwalają skorzystać z gotowych list przepisów do konkretnych potraw.

Autorom udało się osiągnąć ciekawy kompromis pomiędzy sporymi możliwościami list zakupów, a czytelnością interfejsu i szybkością ich przygotowywania. Listonic pozwoli nam stworzyć dokładne rozpiski z podziałem na kategorie, jak i udostępni szybkie menu tworzenia, w oparciu o najpopularniejsze produkty i nasze zakupy. Skaner kodów, sortowanie wg kategorii, ceny, automatyczne podpowiedzi, to tylko część z możliwości programu. Wystarczy kilka chwil aby się z tym wszystkim zapoznać. Lista zakupów prezentuje też reklamy w formie polecanych produktów z danej kategorii. Przykładowo dodając do niej parówki, ujrzymy polecenie konkretnej marki wraz z opisem dlaczego to one są najlepsze.

Nowością są też ciekawostki kulinarne. Tworząc listę zakupów możemy dowiedzieć się wielu ciekawych,czasem zabawnych informacji odnośnie dodawanych produktów. Jeżeli jakaś wybitnie przypadnie nam do gustu, w prosty sposób możemy ją udostępnić znajomym.

Oferty to zbiór promocji i ciekawych ofert z partnerskich sieci. Listonic pozwala odnaleźć nam najbliższe sklepy, a także przejrzeć gazetki. Aplikacja dostępna jest za darmo. Sprawdzi się zarówno jako proste narzędzie jak i centrum zarządzania rodzinnymi wydatkami.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentListonic
Liczba pobrań1 480
Data aktualizacji4 lip 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Listonic Wygodna lista zakupów ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)