Logic Pro oraz Main Stage teraz w 64‑bitowych wersjach

Redakcja

13.01.2010 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

We wtorek firma Apple zaktualizowała swoje dwa programy umożliwiające profesjonalną obróbkę dźwięku - Logic Pro oraz Main Stage. Oprócz likwidacji kilku błędów, pojawiło się również wsparcie dla 64-bitowych systemów operacyjnych.

Jednak jak wynika z oficjalnych komunikatów dotyczących obydwu aplikacji, niektóre z funkcji tych programów nadal dostępne będą jedynie na 32-bitowych systemach operacyjnych. I tak w trybie 64-bitowym użytkownicy Logic Pro 9.1 nie mogą skorzystać m.in. z importowania plików AAF, strumieniowego pobierania wideo w standardzie FireWire czy konwersji danych do rozszerzenia MP3.

Main Stage 2.1 w trybie 64-bitowym pozbawiony jest m.in. wsparcia dla plików REX oraz obsługi protokołu ReWire. Użytkownicy tego programu będą jednak mogli cieszyć się z kilku nowych funkcji. Najciekawszą z nich wydaje się być możliwość uruchomienia plików stworzonych w aplikacji Main Stage w wersji 1.x oraz tych nagranych przy pomocy wtyczki Loopback.

Zarówno Logic Pro 9.1 jak i Main Stage 2.1 dostępne są do pobrania na oficjalnej stronie firmy Apple oraz poprzez funkcję aktualizacji zaimplementowaną w tych programach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)