Po godzinach - czyli gry na Androida cz III

Już tak jest w biznesie growym że na smartfony tworzy się coraz to nowe i wymagające produkcje by tylko sprostać wymaganiom graczy. O dziwo można też zrobić bardzo dobry produkt korzystając ze starej zabawy zwanej ... Kalamburami.

Swego czasu ściągam ze sklepu Play wiele gierek i sprawdzam które zaskoczą mnie swoim pomysłem i innowacyjnością by podzielić się nimi z Wami, drodzy czytelnicy; oraz zachęcić Was do pogrania / sprawdzenia produktu.
Przeglądając ostatnio kategorię "Łamigłówki i układanki" natrafiłem na całkiem przyjemną i ciekawą produkcję w stylu Kalamburów - mowa tutaj o What's This?.

Gra polega w dużej mierze na odgadywaniu które przedmioty ukazane w dolnej części ekranu znajdują się w górnej. Zazwyczaj przedmioty te nachodzą na siebie co tylko zwiększa poziom trudności, lecz za każdą odgadniętą planszę dostajemy dodatkowe sekundy do czasu który nieubłaganie odlicza nam czas do końca gry. Oczywiście starajmy się nie pomylić, gdyż to też skutkuje utratą sekund i zmniejszonymi punktami przy ostatecznym rozrachunku.

Tytuł wart swojej uwagi ze względu iż jest to gra darmowa i nie mająca w sobie żadnych ukrytych płatności czy pojawiających się wszędzie reklam, co widać w większości produktów na Sklepie Play.

Idealna gra na zimowe wieczory gdzie rozwiniemy przy okazji refleks i spostrzegawczość przy bardzo miłej dla oka oprawie graficznej, Polecam :)

What's This? w Skelpie Google Play.