Lubelskie Dni Informatyki 2012 — 24‑26 kwietnia

06.04.2012 11:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W dniach 24-26 kwietnia w Lublinie odbędzie się piąta już edycja Lubelskich Dni Informatyki — jedynej takiej konferencji we wschodniej części kraju. Wydarzenie powstało z myślą o studentach, którzy poprzez spotkania z prelegentami mogą wzbogacić wiedzę teoretyczną zdobytą podczas wykładów. Celem tegorocznej konferencji jest integracja sektora IT firm województwa lubelskiego.

Trzy dni konferencji to trzy osobne wydarzenia. Na wtorek zaplanowano IT Academic Day — dzień technologii Microsoftu, w środę odbędą się sesje Free Tech — czyli o wszystkich wolnych technologiach, zaś czwartek — IT Camp, którego motywem przewodnim będzie wirtualizacja. Agenda jeszcze nie została opublikowana, ale nazwy bloków tematycznych co nieco mówią o charakterze spotkań każdego dnia. W przerwach między wtorkowymi wykładami będzie można wziąć udział w konkursie Kinect Party i zagrać w gry zespołowe na konsoli Xbox 360 z Kinectem, w środę zaś w przerwach odbędzie się rywalizacja na tabletach BlackBerry PlayBook.

Wszystkie wykłady odbędą się w auli Kardynała Stefana Wyszyńskiego (sala numer GG-150) w Gmachu Głównym KUL przy Alejach Racławickich 14. Rejestracja na konferencję jest możliwa za pośrednictwem formularza

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)