M.A.R.S. na Sylwestra i Nowy rok

M.A.R.S. na Sylwestra i Nowy rok

Redakcja
31.12.2010 17:59

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę M.A.R.S. - efektowną, pełną dynamizmu kosmiczną strzelaninę 2D wymagającą sporego refleksu i niemałych umiejętności zręcznościowych.

Zasiadając za sterami statku bojowego bronimy naszej planety przed okolicznymi najeźdźcami, którzy niejednokrotnie dysponują o wiele lepszym sprzętem i doświadczeniem. Należy tak sterować naszym pojazdem, by nie rozbić się o statek przeciwnika, planetę czy inne znajdujące się na naszym terytorium obiekty. Często to właśnie manewrowanie i manipulowanie w przestrzeni nastręcza najwięcej trudności, ponieważ każdy przedmiot w naszej "kosmicznej płaszczyźnie" wywiera na nas swoje własne pole grawitacji wytrącając nas tym samym z toru lotu.

Grę M.A.R.S. można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje Disney Epic Mickey ze znaną myszą w roli głównej, robionego od lat Gran Turismo 5, a także dodatku Vietnam do Battlefield: Bad Company 2. Typujemy również najważniejsze gry nadchodzącego roku w zestawieniu Top10.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)